Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan, aki találkozni...

Van itt olyan, aki találkozni is mer, ha úgy alakul?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha beszélgetés után is bejövünk egymásnak, nem az ország másik végén vagyunk... Férfi vagyok, mindenkivel szívesen beszélgetek.

2020. szept. 29. 18:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Itt ne sok normális nőre számíts. Több éves tapasztalat, sajnos.
2020. szept. 29. 18:25
 2/11 anonim válasza:

Hát, talán ez meglepő, de én már találkoztam innen valakivel pár hét beszélgetés után, miután megbizonyosodtam róla, hogy nem kattosxD és máig nagyon jó barátom🤷🏼

Aranyosak ezek az általánosítások, de nem mindegyik nő bolond itt, hidd el..ahogy nem mindegyik férfi kétségbe esett;)

2020. szept. 29. 18:28
 3/11 anonim válasza:
Én szoktam találkozni, innen is meg más oldalakról is. Csak mi nem egymást keressük, mert én barátkozni szeretnék. De sokan nyitottak erre, legalábbis barátkozás terén. Aztán hogy meddig tart az más kérdés, van ami pár hétig, van ami 10 évig.
2020. szept. 29. 18:34
 4/11 anonim válasza:
#2: Nem általánosítás, mert egyrészt valós tapasztalat, másrészt nem azt írtam, hogy minden nő ilyen. Csak rühellem, amikor valaki folyamatosan csak hiteget, hogy ő is nagyon találkozni akar velem, aztán meg eltűnik. Vagy amikor tényleg mindent megteszek, hogy bízzon bennem a másik, aztán meg amikor felvetem a képcserét vagy a más platformra való áttérést, akkor megint csak lelép az illető. Vagy ha nem akarok zsákbamacskát venni, és időben rákérdezek a másiknál, hogy melyik megyében él, és erre is szó nélküli lelépés a válasz. Sajnos kevés gerinces, bátor nővel találkoztam eddig ezen az oldalon. Akinek nem inge, az ne vegye magára.
2020. szept. 29. 18:41
 5/11 anonim válasza:

4es

De miert itt keresel akkor? A totál zsákbamacskát? Egy tarskereson ezek egybol kiderulnének.. nem kene képre meg megyére várnod. Es nyilvan azert nem akar talalkozni mert a kep amit kuldtel nem tetszik neki nem ilyennek kepzelt stb. Ez teljesen lutri így kep nelkul ismerkedni. Hiaba nem vagyok csúnya az emberek felenenek vagy tobb akkor se tetszem, vaganyabbnak kepzelne vagy barmi mit kell ezen megsertodni?

2020. szept. 29. 19:34
 6/11 anonim válasza:
#5: Nem feltétlenül keresek, csak esélyt adok a beszélgetésre. Másrészt ha pl. valaki kiír egy ismerkedős kérdést, akkor legyen normális. Nem arról van szó, hogy nem tetszem valakinek, én ezt el tudom fogadni, csak akkor pl. képcsere, Facebookra való áttérés stb. után ne hülyítsen azzal, hogy találkozni akar velem. A másik dolog meg az, hogy ha valaki kiír itt egy ismerkedős kérdést, akkor legalább annyit odaböföghetne, hogy melyik megyében lakik, vagy hogy melyik vidékről szeretne ismerkedni, beszélgetni. Ha már egyszer van egy "Ismerkedés" kategória, akkor jó lenne releváns információkkal megtölteni. És ha valaki megkérdezi ezektől az emberektől privátban, hogy hol laknak, akkor legalább a megyét megadhatnák, ne pedig az legyen, hogy szó nélkül eltűnnek. Most mi van abban, ha legalább a megyét elárulják? Minden megyében több százezer ember lakik. Szerintem teljesen logikus dolog, hogy ha lehet ismerkedni, beszélgetni ezen az oldalon is, akkor legalább azt tudjuk már, hogy a másik ember melyik megyében lakik.
2020. szept. 29. 19:44
 7/11 anonim válasza:

Én találkoztam már innen pasival. Bár nem úgy sült el, ahogy gondoltam, de ez a tényen nem változtat.

N

2020. szept. 29. 21:29
 8/11 anonim válasza:

Az ilyen 2-es féle ostobák miatt béna ez az oldal.

Az 1-es leírja a valós tényeket. Erre jön egy ilyen majom és beleköt, baromságokat hord össze, miközben azt hiszi hogy mekkora jópofa, közben meg egy kötekedős hulladék aki még azt sem volt képes felfogni amit olvasott!

2020. szept. 29. 22:58
 9/11 anonim válasza:

Kedves, senki nem kötött bele az úrba(vagy hölgybe🤔) ..Ő leírta a saját, majd én a magam igazságát. Ez a tény nem változik🤷🏼

Egyébként meg akárhogy is nézem most te kötöttél bele a 2-be (belém^^)..viszont amíg mindenki más képes szofisztikáltan kifejezni itt a saját gondolatait,addig te 6x felhúztad magad 4 mondaton és megy a szidás..meg a kötekedés😢

Szóval itt végérvényesen te vagy az rossz gyerek🤷🏼

2020. szept. 29. 23:54
 10/11 anonim válasza:

"Erre jön egy ilyen majom és beleköt, baromságokat hord össze, miközben azt hiszi hogy mekkora jópofa, közben meg egy kötekedős hulladék aki még azt sem volt képes felfogni amit olvasott!"


Ez a bemutatkozó szöveged? Mert ez a leírás itt csak rád illik 8-as.

2020. szept. 30. 00:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!