Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes regisztrálni tinderre?

Érdemes regisztrálni tinderre?

Figyelt kérdés

Mennyire rendesek az emberek a platformon?

Esetleg van valami tapasztalata valakinek, egy jó dolog ami vele történt ezzel az alkalmazással kapcsolatban?

Ne kiméljetek a jó, illetve a rossz tapasztalatokkal sem!

18L



2020. szept. 30. 19:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Átbaszósak
2020. szept. 30. 19:27
 2/11 anonim válasza:
Nem. De 18 éves vagy csak,miért akarsz a tinderre regisztrálni?
2020. szept. 30. 19:54
 3/11 anonim válasza:
Kinek mi a jó, dugótársat hamar találsz. Komoly kaocsolatot nehezebben.
2020. szept. 30. 20:11
 4/11 anonim válasza:
Szórakozásnak jó, ha komolyak a szándékaid már nem annyira.
2020. szept. 30. 20:39
 5/11 anonim válasza:

Szia!


Nekem lett onnan egy 2 éves komoly kapcsolatom, és egy fél éves laza kapcsolatom is. Volt több randim, kisebb nagyobb sikerrel. Annyiból rossz az egész, hogy kb. mindenkinek előnyös képei, sokszor kamu adatai vannak megadva, aztán élőben jön a pofáraesés...:) De ha ennyire ismerkedni szeretnél, írj, nem harapok :D 23/f

2020. szept. 30. 21:06
 6/11 anonim válasza:

Ha komoly kapcsolatot keresek, akkor nem egyszerű, sok a hülye sajnos.

Volt onnan 1-2 egyéjszakás kapcsolatom, 1-2 randi, de nem folytatódtak. Volt egy srác, akivel első randin minden rendben volt, a másodikon majdnem megerőszakolt...

Viszont, utána ott ismerkedtem meg a jelenlegi párommal, másfél éve együtt vagyunk, boldogabb nem is lehetnék.

Szóval változó. :)

2020. szept. 30. 23:21
 7/11 anonim válasza:
Én állandó szexpartnert kerestem. Kb egy hétig használtam aktívan az alkalmazást (Budapesten), és két randim volt. A második pasival aztán később újra találkoztunk, szexeltünk, jó volt. Remélem állandó lesz a dolog :)
2020. okt. 1. 16:35
 8/11 anonim válasza:
#7 ja, hát nőként egyszerűbb, próbálnád meg férfiként 🙃
2020. okt. 1. 16:36
 9/11 anonim válasza:

Sok barátomnak lett onnan párja. Én értelmesnek tartom magam, de vagy nárcisztikusok vagy szimplán idióták találtak meg. Kinek mi jön be...

Sose lett onnan kapcsolatom, de randik igen

Vannak jóarcok, de én hanyagolom az appot..inkább negatívak értek mint pozitívak

2020. okt. 1. 23:38
 10/11 anonim válasza:
Sokan nem annak mutatják magukat, amik, vannak akik nagyon furák, de van aki tényleg rendes/értékes
2020. okt. 1. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!