Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki milyen szöveggel vagy...

Ki milyen szöveggel vagy milyen módon nyitna meg lányokat tinderen/badoo-n?

Figyelt kérdés
az rendben van hogy kreatívan de azért mégsem írhatok minden hülyeséget és a legtöbb lány profilján nincs is semmi extra ami támpontot adna.

2020. okt. 5. 18:26
 1/6 anonim válasza:

Néha nagyon sokat jelent a szellemesség.

Meg a hülyeség is és a nem oda illő dolgok. Azokkal felkelted az érdeklődésüket.

Mit tudom én, pl kérdezd meg, hogy tudja-e hogy akkora az alkarja, mint a lába 😄

Tűnj ki a tömegből, ez a lényeg.

N

2020. okt. 5. 18:41
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor badoo alap üzenetei se akkora baromságok 😂😂 bár az nyilván nem lenne túl kreatív 😀
2020. okt. 5. 18:47
 3/6 anonim válasza:
Hát nem. Saját kútfőből tessék meríteni 😄
2020. okt. 5. 19:12
 4/6 anonim válasza:
Írtam egy lánynak, hogy "szia, van kedved beszélgetni?", elolvasta, de nem írt vissza. Aztán lesz, ami lesz alapon odaírtam még, hogy "de letépném a bugyidat", erre egyből visszaírt. Igaz nem volt túl aktív, pár nap múlva el is tűnt.
2020. okt. 5. 19:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tegnap írtam rá egy lányra, tetszett is neki de tovább nem is jutottunk, már vissza sem írt utána :D
2020. okt. 5. 19:57
 6/6 anonim válasza:
Én általában ha a profiljára van írva pár sor, abból ragadok ki valamit és valami fárasztó poént vagy egyéb hülyeséget kihozok belőle kezdésnek. Ha nincs semmi, akkor a képeit nézegetem, azokon szúrok ki valamit amit aztán poénná formálok. Általában sikeres a dolog
2020. okt. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!