Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesten lenne kedve meleg...

Budapesten lenne kedve meleg srácnak ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok 33 éves 183 magas 68 kg szőkés vöröses barna rövid haj barna szem! :)


A kinézetem fiatal szörtelen vékony szálkás inkább ! :)


Igazából komoly kapcsolatot keresnék egy rendes fiatal sráccal!


Nem vagyok diszkós és meleg világtól is tartok .. mert tudom hogy többség milyen!


Megbízható rendes kedves együttérző vagyok másokkal, és nekem nem 100 meleg kell 1 srácot keresek komoly kapcsolatra inkább!


Valaki adna nekem egy esélyt ? 😔😔


Nagyon egyedül vagyok félek nyítni mások előtt barátságos kedves mosolygós vagyok ... de még is kerülöm a meleg szorakozóhelyeket! 🤗


Nem vagyok egy hajtű dobáló inkább átlagos fiatal kinézetem van.


Szeretnék én is számítani valakire, és szeretném ha más is számítana rám! 😁🥺🥺


Ha gondolod írj nem fogod megbánni hogy megismertél ! :)


2020. okt. 12. 03:10
 1/4 anonim válasza:
Kizárt
2020. okt. 12. 03:11
 2/4 anonim válasza:
Hm ...milyen korosztály ?
2020. okt. 12. 06:32
 3/4 anonim válasza:
Krisztián, te vagy az? D:
2020. okt. 12. 13:43
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne keruld a meleg vilagot. En is tartottam tole, de hidd el jol jarsz. Megismerhetsz masokat, baratsagokat kothetsz, tapasztalatcsere, raadasul szemelyesen konnyebb ismerkedni, parkapcsolatra szert tenni, mint virtualisan DE ha masert nem is, legalabb szorakozol egyet. Teny egyebkent, hogy a meleg szorakozohelyek nagyon felhigultak, mar eloben sem olyan konnyu, en is szenvedek, de jobban jarsz, mint a sok hazug, kepmutato internetes alszenttel. En szoritok neked, biztos valahol a Te masik feled is teged keres:))
2020. okt. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!