Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet ismerkedni meleg fiatalként?

Figyelt kérdés
Számtalan hely elhangzott már ezen az oldalon is, de melyeket lehetne mondani a legkultúráltabbnak? Olyan helyre szeretnék menni, ahol normális embereket nagyobb eséllyel találok. Nem szexre vágyom, márpedig szerintem a legtöbb ilyen helyen ugyanaz megy, mint az interneten is. Illetve fontos lenne, hogy velem egykorúak, 18-24 közöttiek legyenek ott. Egyedül esetleg érdemes menni? Ilyen helyre nem igazán tudnék kit magammal vinni, de nem tudom, hogy egyedül bemerjem-e tenni a lábamat bármelyikbe is. Az internetes társkeresés meg nem igazán jött be. 21/f/a
2015. dec. 4. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A whynot nevű melegbarát kocsmában most van egy ilyen ismerkedős est, vagy rapidrandi est, direkt fiataloknak (azt hiszem 28-ig). Talán az jó lehet neked, de szexelni mindenki akar, ezen túl kell tenned magad :)
2015. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy elnézek majd arra. Szexelni meg persze hogy mindenki akar, csak sokaknak kizárólag ez jár a fejében. Ez meg már nem normális.
2015. dec. 6. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, akkor én szívesen ismerkednék :D, 18/F Érdi vagyok, de feltudok menni Budapestre xd és velem is ez a helyzet, elmennék veled :D De így egyedül xD Végén még megerőszakolnak xD
2016. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lépj be a GBME körbe!:) Nemcsak BMÉ-sek léphetnek be, hanem bármelyik egyetemista vagy főiskolás. Ott lehet ismerkedni és nagyon jók a programok is.:)
2016. jan. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!