Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnél megismerni? (Kérlek...

Szeretnél megismerni? (Kérlek ne trollkodj, csak akkor írj ha komolyan gondolod)

Figyelt kérdés

Próba, szerencse :D

Heteroszexuális fiú vagyok, 22 éves. Vas megyében élek, felsőoktatásban tanulok. A magasságom 185 cm, kicsit vékonyabb alkatom van. A barátaim szerint főnyeremény vagyok. 😃 Főleg komoly kapcsolatot szeretnék. A többit majd később. 🙂 Ha felkeltettem az érdeklődésed, nyugodtan írj 😊 (csak lányok érdekelnek!)



#társkeresés #ismsrkedés
2020. okt. 16. 10:56
 1/9 anonim válasza:

Semmit se írtál magadról. Valószínűleg az önisméreted közel nulla.

...te kis főnyeremény.

2020. okt. 16. 11:52
 2/9 anonim válasza:

Xdd

Elsonek igaza van

2020. okt. 16. 12:18
 3/9 anonim válasza:

Csak azért írok, hogy nehogy véletlen az itt megszólalók kedvessége letörjön.. A cyberbullying itt nagyon felkapott dolog..

Képzeljétek el (bár lehet nehéz lesz ilyen iq-val), nem minden ember egy értéktelen nulla. Szégyellhetitek magatokat, ez a saját szegénységi bizonyítványotok..

Szóval kérdező, én azt tanácsolom, hogy ne itt próbálkozz, mivel itt ez az értelmi szint dominál.

Én szívesen beszélgetnék veled, de fél országnyi a távolság.

(És nem, nem hasonló cipőben evező pasi vagyok, hanem egy 20 éves lány)

2020. okt. 16. 12:24
 4/9 anonim válasza:
#3: Azért tegyük hozzá, hogy akik ide járnak - #1-hez hasonlóan - mentális maszturbációra, azok nagy része komoly pszichés sérülséektől szenved. Csak ugye itt nincs "lepontozás", így bátran onthatják magukból a fekáliát, nem fog élből kiderülni, hogy ezek vagy csak trollok, vagy elmeháborodottak. (Na, nem azt mondom, hogy a pontozás, meg a százalékos eredmény lenne mindennek az alfája és omegája, de azért az, ha valaki épp, hogy eléri a 15%-ot, az nem véletlen. De ugye ebben a kategóriában ez nem látszik.) Itt úgy látják, mint ha partiban lennének az értelmesebb emberekkel. Sőt, nagyon nagynak képzelik magukat, hogy mások szórakozásába belerondíthatnak. Mert az ilyeneknek ez a legnagyobb öröm az életben. Ezért is használhatatlan ez a kategória. Egy értelmes hozzászólóra jut 8 agybeteg komplexusos idióta. Akiket persze nem szabad moderálni, de pl. ha valaki ki meri írni, hogy meleg, már csapnak le rá a modik, mondván: biztos csak szexet akar, ami itt hú, de tilos.
2020. okt. 16. 13:44
 5/9 anonim válasza:

Én sem ajánlom, hogy itt ismerkedj. Én is próbáltam, nem sok értelme van. Ha pasi van, akkor tuti egy gyökér, ha nő akkor meg pasi. 🙄

Átmentem Tinderre. Nekem onnan hamarabb összejött már bármi is.

N

2020. okt. 16. 13:50
 6/9 Koplárovics Béci válasza:
Nem. És komolyan írom.
2020. okt. 16. 14:05
 7/9 anonim válasza:
én szívesen ismiznék
2020. okt. 16. 14:19
 8/9 anonim válasza:
Nekem miért nem ír senki? :D
2020. okt. 17. 00:18
 9/9 anonim válasza:
Nekem is írj, lécci :)))
2020. okt. 17. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!