Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti ezt mennyire...

Lányok, ti ezt mennyire tartanátok romantikusnak?

Figyelt kérdés

"Egy téli napon a kora esti órákban (kb. délután hét óra körül) sétáltok egy fiúval (akivel azért már voltatok néhányszor randin) a Duna-parton. Körülöttetek minden szépen kivilágítva, ti pedig kellemesen beszélgettek, időnként megálltok megcsodálni a látványt és az egyik ilyen alkalommal a fiú átölel titeket, egy hosszabb pillanatig a szemetekbe néz, majd gyengéden megcsókol. [Közben elkezd csepegni az eső/esni a hó és a cseppek/hópelyhek meg-megcsillannak a lámpák fényében.]"


Szívesen ismerkednék olyan korombeli (16-19 éves), budapesti lányokkal, akik egy ilyen randit romantikusnak tartanának és hasonlón szívesen részt vennének (persze csak kellően hosszú ismerkedés után). :)


18 éves mérnökhallgató vagyok, tartós kapcsolatot keresek egy olyan kedves lánnyal, akivel megértjük egymást. :)



2020. okt. 17. 11:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem ez romantikus, de kicsit magasabb korosztályban vagyok.
2020. okt. 17. 11:52
 2/14 anonim válasza:
Nekem ettől hányingerem van, de nem vagyunk egyformák.
2020. okt. 17. 13:01
 3/14 anonim válasza:
Egyetértek a kettesel:c
2020. okt. 17. 13:24
 4/14 anonim válasza:

Én pasi vagyok, de ez szerintem nem nagyon romantikus, inkább egy picit meghittebb pillanat amit a környezet alakit ki. De tényleg csak egy pillanat, mert utána, pl a szakadó esőben bőrig ázva el is illan.



Én inkább annak a híve vagyok hogy ha lehetőség van rá akkor csinálok valami könnyed vacsit, majd összebújva filmezünk és semmi extra jelenet, tényleg csak bújás, reggel pedig ágyba reggelivel ébreszteni a pici párom és puszikkal :)

2020. okt. 17. 13:31
 5/14 anonim válasza:

Szerintem ez cuki.

16 éves vagyok, pest megyei.

2020. okt. 17. 14:40
 6/14 anonim válasza:
Szerintem nyalas, legalabbis igy leirva, amugy nyilvan semmi baj nincs egy rakparti setaval, ahol aztan csokoloztok is. De a fenyben megcsillano hopelyhek erosen ketlem, hogy feltunnenek barkinek is😂
2020. okt. 17. 14:54
 7/14 anonim válasza:
Maga a randi jó lehet, de ezt így leírni, hópihékkel együtt, hát, ultragáz, de kamaszkorban még belefér. Hál istennek, már öreg vagyok hozzád. :)))))
2020. okt. 17. 15:04
 8/14 anonim válasza:
Es hogy fogod elintezni h pont akkor kezdjen esni az eso amikor a lampa alatt vagytok?
2020. okt. 17. 15:10
 9/14 anonim válasza:
Ha, tényleg tartós kapcsolatot keresel, akkor ne képzelegj ennyit. Ez a mézes-mázas, előre eltervezett dolog olyan, mint valami romantikus film egyik jelenete. Minek előre tervezni? Mit tudsz azon kívül beletenni egy komoly, tartós kapcsolatba, hogy sétálsz egyet a Duna parton, meg próbálsz romantikus lenni? Még az időjárással is lebeszéled, hogy éppen essen akkor valami, hogy igazán nyálas legyen a történet? :D N
2020. okt. 17. 15:11
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen-igen, igazatok. Azt talán érdemes lett volna hozzátennem, hogy az egy nagyon idilli eset lenne, ha még az időjárás is közrejátszana így. Természetesen ilyen időzítés szinte lehetetlen. Csak ha külön megjegyzést is ír még az ember, akkor meg azért szólják meg... De hát ilyen a fórum. :D

Egyébként valószínűleg nem ez volt éltetem legjobban átgondolt ismerkedési kísérlete, de próbálkozni azért lehet, nem? :)

Köszönöm az eddigi válaszokat! Igyekszem kicsit földhözragadtabb maradni az álmaimmal a későbbiekben. :D

2020. okt. 17. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!