Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megismertem munka által egy...

Megismertem munka által egy srácot. Vajon érdekelhetem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy színházban dolgozni októberben, és első nap tökre közvetlenül odementem egy fiúhoz, aki szintén ott dolgozott és fél órát elbeszélgettünk. És tök vicces, mert végig maszkban voltunk és csak munka után láttam maszk nélkül és leesett az állam jó értelembe:D De azóta én nem mentem túl sokszor, mert még diák vagyok, és amikor mentem is nem egy helyre voltunk beosztva sajnos. Aztán nekem amugy van Tinderem és egy hete feldobta a srácot én meg megörültem mert eddig azt hittem van barátnője. Mikor biztosra vehettem, hogy jobbra húzott én is elhúztam jobbra aztán rámírt és átmentünk instára. Beszéltünk pár napot én adtam magaslabdákat amiket lecsaphatott volna, de nem tette. Nem tudom, hogy amiatt mert visszafogott vagy nem vagyok neki annyira szimpi. Pl mondtam hogy én legközelebb 28-án megyek a színházba ami elég messze van, és nem ajánlotta fel hogy talizzunk előtte. Vasárnap óta pedig nem érdeklődött felőlem.. most nem tudom, hogy nekem kéne újra kezdeményeznem, vagy azzal csak kínossá tenném a szitut, és meló közbe is feszengenénk emiatt?

2020. okt. 21. 18:52
 1/6 anonim válasza:
Ha jobbra húzott, akkor érdekled.
2020. okt. 21. 18:53
 2/6 anonim válasza:
Lehet, hogy úgy gondolja, hogy túl fiatal vagy hozzá, vagy nem akar kapcsolatot, vagy nem érdekled őt komolyan, vagy akármi is lehet. Szerintem az a legegyszerűbb, ha legközelebb, amikor személyesen találkoztok, őszintén elmondod neki, hogy mit szeretnél. Egyrészt úgy nehezebb eltűnnie, mint neten, másrészt látni fogod a reakcióját is.
2020. okt. 21. 20:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő 23 éves én 19 szóval szerintem ez egyáltalán nem zavaró. Ő már 5 éve ott dolgozik a színházba tökre segítőkész volt velem, és vezette tovább a beszélgetést. Most ráírtam majd meglátom mit reagál vagy felhozza-e a találkozót. Vagy jövő héten megkérdezem hogy ulunk e Be valahova melo utan? Vagy az nagyon nyomulos egy lanytol ennyi ido utan?
2020. okt. 21. 20:21
 4/6 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell beülnötök sehová, a színházban is megkérdezheted tőle, amikor kettesben maradtok, hogy mi a véleménye rólad, mert számodra ő nagyon szimpatikus, és szívesen megismernéd őt közelebbről is.
2020. okt. 21. 20:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Joo de az olyan furán hangzana a számból😂 de ertem amit mondasz. Viszont szerintem egyszerubb elhivni random vhova. Ha van kifogasa hogy keso van pl azt megertem, de ha akar vmi gondolom felajanl egy masik idopontot, abbol lehet le tudnam szurni, hogy akarjat-e valamit...
2020. okt. 21. 20:34
 6/6 anonim válasza:

Túl sok a játszma. Annyira felesleges. Sosem beszéltem így egy lánnyal sem, és a lányok is őszinték, egyenesek voltak velem, így mindig egyértelmű volt hogy mit akar a másik és akarunk e találkozni.


Csak bezavarod magad a sok célozgatással, meg talán őt is.

Én leírnám a helyedben, hogy szeretnélek megismerni közelebbről és találkozni, van kedved? DONE. És már meg is kapod a remélhetőleg EGYENES választ, és nem kell találgatnod SEMMIT, hanem talán már találkozni is fogtok hamarosan.

2020. okt. 21. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!