Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok nem ismerkednek ebben...

Lányok nem ismerkednek ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
Tiszta kolbászfesztivál az egész :D

2020. okt. 23. 17:49
1 2
 1/18 anonim válasza:
Most nem érnek rá,majd este jönnek
2020. okt. 23. 17:51
 2/18 anonim válasza:

Én is ha kiírok egy ismerkedős kérdést, akkor csak pasik kommentelgetnek, hogy ide is lehet írni, ide is lehet írni, nekem is jöhet. Elég fura szerintem.

Főleg amiatt is mert, minden lány sipákol, hogy nincs egy normális pasi, leírom hogy milyen vagyok (tényleg normális, kedves meg minden) és csak pasik írkálnak kommentben. Szökőévente egyszer kapok privátot, de akkor se az ismerkedős kérdésemre, hanem egy-egy más kategóriás válaszomra. Szóval én se igazán értem. Mikor csak beszélgetni szeretnék is akkor se ír senki.

2020. okt. 23. 18:00
 3/18 anonim válasza:
Hát nem sűrűn, aki tényleg nő, az meg nagyrészt vagy beszari, vagy közönyös. Egyébként a 2. válaszoló hozzászólását én is nagyjából megerősíthetem, nem az ismerkedés témában, de beszélgettem már pár lánnyal itt. Közülük többen is nyafogtak, hogy ők senkinek sem kellenek, rájuk egyetlen férfi sem figyel fel, pedig nincsenek nagy igényeik. Normális, átlagos külsejű srácként elkezdtem velük beszélgetni, tisztességes hangnemben, a végeredményt kitalálhatod.
2020. okt. 23. 19:08
 4/18 anonim válasza:
Nem igazán. Ők a szépség és divatban vannak inkább, az emberek,és a párkapcsolatok témában. Legalább is én ezt vettem észre.
2020. okt. 23. 20:40
 5/18 anonim válasza:
Szerintem az első időszakban még 1-2 megkísérelte, de lelombozódó lett a tapasztalatuk, így finish lett a vége. Jogosan. /F/
2020. okt. 23. 20:54
 6/18 anonim válasza:
Több a szűz férfi,mint nő...egy nő kb bármikor megkapja,egy férfi csak ha mesterien tud beszélni,és stb,aki ügyesen beszél...ő se mindig... Nekünk nehezebb. Mindig is ránk nehezedik a több súly,itt is,erősebbek vagyunk,de nehezebb a feladatunk is.
2020. okt. 23. 21:36
 7/18 anonim válasza:
#5: Sok nő nem értékeli a normális, tisztességes közeledést sem. Aránylag sok emberrel beszélgettem itt, de nem nagyon jött össze még egy találkozó sem, pedig nem vagyok ronda, és senkinek sem küldtem képet a farkamról, normális hangnemben beszélgettem mindenkivel.
2020. okt. 23. 21:41
 8/18 anonim válasza:

Nőként megosztok véleményt.


Egyetértek azzal amit az ötödik válaszban írnak, én is beszélgettem másokkal itt, csak előbb utóbb rájöttem hogy nagyon nem nekem való, és azóta inkább hanyagolom ezt a lehetőséget. Mondjuk én nem vagyok a legjobb példa, mert tényleg ellenzője vagyok az internetes ismerkedésnek, de azért egy példaként megjelentem. Plusz nem is nagyon tudok beszélgetni senkivel írásban, pocsék vagyok benne, úgyhogy ez csak még egy ok.

2020. okt. 23. 23:13
 9/18 anonim válasza:

Én beszélgettem itt pár pasival, szinte mindegyik normális volt. Aztán igazából csak rájöttem, hogy 1) semmi időm nincs (érettségi 6tantárgyból, rengeteg edzés, és ezekből nem vagyok hajlandó feladni semmit), 2) néha jó lenne nyílván egy rendes sráccal lenni kettesben, összebújva, íncselkedni egymással stb stb., de valamiért nem érzem, hogy ez velem megtörténhet. Konkrétan nem tudom megmondani, miért érzem így, ez van bennem egyszerűen. Lehet, hogy önbizalom nincs elég, lehet, hogy a külső hatások, vagy csak félelem, vagy nem tudom, tényleg nem tudom. A másik, hogy tényleg van itt pár normális srác, de nekem fontos a külső is (amúgy mindenkinek, csak van aki kampányol hogy nem :D - de ez egy másik téma). Sokat sportolok, mint írtam fentebb, nem rossz az alakom szerintem, ebből kifolyólag, így úgy érzem, elvárhatom, hogy a társam is jó kondiban legyen. És most lehet mondani, hogy mekkora szemét vagyok, meg minden, de elvárásai mindenkinek vannak, nekem éppen ezek. Nem hiszem, hogy a fiúk is úgy keresnek lányt, hogy minél kevésbé legyen szép :)

Röviden ennyi😅

18L

2020. okt. 23. 23:45
 10/18 anonim válasza:
Igen, csak akkor várhatod el,hogy olyan teljesitmenye legyen,hogy kocka hasa van pl,ha neked is az van. Mindenkinek vannak elvarasai,de nem csak itt a baj. Hanem amilyen értékű dolgok vannak az elméjében amit megoszt... Sajnos ott vagyunk,hogy semmi életcélja nincs az embernek,se semmi. Ez nem is baj 20 évesen. Most nem dönteni kell,DE most kell elveszi egy helyen,egy városban,most kell élményeket szerezni,most kell tapasztalatot gyűjteni,most kell FELFEDEZNI a világot és majd később dönteni. Kevés ember szereti,amit csinál pl...és sok ilyen van ami nagy felelősséget igényel. Pl egy orvos,aki annyit se mond,hogy ez van az van,csak menjen haza,bla bla bla,igyon teát miközben a páciensnek kb negyed keze le van vágva. Vagy aki nap mint nap megy dolgozni és csak úgy hirtelen elhatározásból lett mondjuk vízszerelő aztán már egy éven belül rá sem bír nézni már.
2020. okt. 24. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!