Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, vagy férfi,...

Van itt olyan nő, vagy férfi, akinek a házastársa tudtán kívül szeretője is van?

Figyelt kérdés
Lenne néhány gyakorlati jellegű kérdésem a kivitelezéssel kapcsolatban.
2020. okt. 23. 21:36
 1/8 anonim válasza:

Volt már 2szer is.

S keresek is.

Kérdezz bátran.

2020. okt. 23. 21:43
 2/8 anonim válasza:
Van
2020. okt. 23. 22:01
 3/8 anonim válasza:
nagyon sok ilyen van, minden munkahelyen ezerrel megy a megcsalás
2020. okt. 24. 01:21
 4/8 anonim válasza:
Van.
2020. okt. 24. 06:43
 5/8 anonim válasza:
vagyok!
2020. okt. 24. 11:20
 6/8 anonim válasza:
Jelenleg nincs szeretőm. Tőlem is kérdezhetsz.
2020. okt. 24. 13:32
 7/8 anonim válasza:
kérdezhetsz...
2020. okt. 29. 17:26
 8/8 anonim válasza:

Én voltam szerető (nő vagyok). Kb egy évig jártam vele össze és állandóan hitegetett, hogy így meg úgy fogja az élettársát otthagyni, már engem szeret stb.

Mit gondolsz gyakorlati kivitelezés alatt?

Nálunk fő szabályok voltak, hogy utcán sosem mentünk egymás mellett. Vagy az utca túlfele, vagy 5-10 lépés távolság. Ha kávézóba mentünk, előtte kitaláltunk egy fedősztorit és mindig volt 1-2 alibi emberünk. Telefonszám csakis a nemeddel azonos néven mentsd el. Facebookon ne legyetek ismerősök, ne lájkolgassatok. Használjatok mondjuk Vibert, de ne tegyetek ki magatokról képet. Üzenetváltás csakis a megbeszélt időpontban. Ha azt mondja, hogy pl este 6-ra ér haza a feleség/férj eszedbe ne jusson írni. Nem tudhatod, mit csinálnak, látja-e az írásodat a párja. És fontos: minden üzenetet, sms-t, hívási előzményt törölj ki azonnal. Semminek ne maradjon nyomja.

Szülinapra, karácsonyra ajándék valami csoki, valami egyszerű és személytelen dolog.

2020. okt. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!