Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem működik nekem a...

Miért nem működik nekem a Facebook társkereső?

Figyelt kérdés
Link alapján sem engedi. A Facebook alkalmazáson belül még nem látom a funkciót de linkkel sem engedi. Azt irja ki hogy nem elérhető még. Pedig pár ismerősömnek már működik. És 18 is vagyok úgyhogy nem értem.

2020. okt. 24. 13:20
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
Mert még új a rendszer, és pár napig eltarthat mire mindenki eszközén elérhető lesz
2020. okt. 24. 13:42
 2/48 anonim válasza:
Nálam már elérhető, viszont pontosan ezért nem dob még be senkit, mert még most indult. Szóval ahogy az egyes írta, még kell pár nap mire mindenkihez eljut. Meg az alkalmazást sem árt frissíteni. Ha már mindenkiné vagy a többségnél már ott lesz, akkor fog teljesen működni.
2020. okt. 24. 13:56
 3/48 anonim válasza:
Egyébként azt az életkort mutatja ki, amit a Facebookhoz rendeltem? És ha igen, akkor azt el tudom rejteni?
2020. okt. 24. 14:29
 4/48 anonim válasza:
Igen. Bár azt hiszem módosíthatod. Azt nem tudom, hogy el lehet e rejteni. De nem tudom annak van-e értelme amúgy.
2020. okt. 24. 14:36
 5/48 Gymnospermatophyta válasza:
Van akinél tegnap még nem működött, de ma már igen. Ma én is regeltem, hátha történik valami csoda. :D De igen, még nem dob be senkit. Illetve kérdés még továbbá, hogy az Istenbe töltök fel több képet, hogyha 1x eltüntettem a "tölts fel legalább hármat" ablakot a hol lehetett volna:DD Na majd kialakult, szóval nem kell megijedni kérdező, pár nap és hozzá tudsz férni valószínűleg.
2020. okt. 24. 17:36
 6/48 anonim válasza:

Jól van akkor no. Várakozunk türelemmel.


A nagy Ő re úgyis várni kell.

2020. okt. 28. 22:13
 7/48 anonim válasza:
Nekem sem jelent meg még, viszont havernak már volt egy randija :D Jó lesz ez
2020. okt. 29. 09:23
 8/48 anonim válasza:
Nekem is csak tegnap indult el.
2020. okt. 29. 09:25
 9/48 anonim válasza:

Végre mindenki társra talál, és akkor letörik a szarvuk a mocskos paraszt pénzsóvár társkereső oldalaknak, akik csakis a pénzre hajtottak.


MAGÁNYOS EMBEREK FOGJUNK ÖSSZE!


SZÁMŰZZÜK A MAGÁNYT MINDÖRÖKRE!

MOTTÓNK !!


BOLDOGSÁG GYERE HAZA !!@@

2020. okt. 29. 09:49
 10/48 anonim válasza:
Nekem meg hibauzit dob fel ,,szivecskezeskor,,. Konkretan ezt: ,, nalunk a hiba, dolgozunk rajta,, meg hogy ,,nezz vissza kesobb,,. Masnak is ir ki ilyet IOS platformon????
2020. okt. 31. 08:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!