Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresőn láttam egy lányt,...

Társkeresőn láttam egy lányt, aki tetszik. De nincs előfizetésem, így nem tudok írni neki. Megtaláltam Facebook-on. Szerintetek ráírhatok Facebook-on?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 18:27
 1/8 anonim válasza:
Persze, legfeljebb nem ir vissza! Vagy elküld a p....ba! De az se probléma. Mert tudod: "gyáva népnek nincs hazája!" :)
2020. aug. 21. 18:39
 2/8 anonim válasza:
Komoly arc lehetsz, ha nem tudsz befizetni pár ezer forintot a társkeresőre. Mondjuk nekem ott se válaszolt senki. :) Persze, ráírhatsz, mi baj lehet?
2020. aug. 21. 18:52
 3/8 A kérdező kommentje:

2!

Lejárt az előfizetésem, egy lányért nem fogok újra ezreket befizetni, mivel valószínűleg vissza sem ír.

2020. aug. 21. 19:01
 4/8 anonim válasza:
Már ezt is tiltja a face szabályzata, vagy mi?
2020. aug. 21. 19:49
 5/8 anonim válasza:
Szerintem oldaltól függ, hogy érdemes lenne rá írni, vagy sem.Próba szerencse.
2020. aug. 21. 20:18
 6/8 anonim válasza:
Én mondjuk nem örülnék neki a helyében
2020. aug. 21. 21:09
 7/8 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy válaszolni fog.

Legalábbis nekem eddig még senki sem válaszolt, akit így zaklattam.

2020. aug. 21. 22:21
 8/8 anonim válasza:

Szia neharagudj,hogy a privát oldaladon zaklatlak. Tudom ez nem erre való,de annyira megtetszett a (hajad,szemed,füled,orrod,mosolyod),hogy nem tudtam továbbmenni csak úgy. Volna kedved ismerkedni?

Erre igen/nem lehet a válasz.

A nemet tiszteletben kell tartani az igen után meg csak rajtad mulik. Én az életemet igyekszem úgy élni,hogy ne azt sirassam,hogy "mi lett volna,ha" hanem adok esélyt mindennek,hiszen jobb utólag megbánni mint a bizonytalant siratni.

2020. aug. 22. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!