Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szegedi lányokkal ismerkednék....

Szegedi lányokkal ismerkednék. Csak komoly kapcsolatot keresek. Van benne Kraft? 25/F

Figyelt kérdés

Nyilván ez sem az a hely ahol a leggyakrabban nyílik esély bármire ha kapcsolatról van szó de hátha...



Egyéb fontos infók privátban vagy más felületen.



De addig is egy kis infó.. 😀 😀



Távolság nem akadály, mert van kocsim és szeretek is vezetni, szóval ha netán ausztriába laksz és szeretnél írni, írj nyugodtan, nem probléma:D dee repülni is szeretek szóval akár ausztráliaból is írhatsz! (De sajnos repülőm nincs, így nem tudnánk bármikor találkozni)



Fontos a kémia de a mai világban sajna ez már kezd feledésbe merülni mind2 nem miatt ezért nyilván fontos az hogyan nézel ki de személyisége is keresek olyat, akivel összeillenék és egymás társai lehetnénk. Türelmes is vagyok, szóval nem zavar az sem, ha szeretnél egy hónapot itt beszélgetni, nekem nem probléma. Én szívesen küldök magamról képet, adok meg facebookot, nincs titkolni valóm, komolyan szeretnék ismerkedni.



Miért itt keresek párt?



2010 óta használom gyakorit és bár volt olyan, hogy nem néztem fel egy évig, általában mindig vissza térek és ez az egyetlen magyar oldal amin aktív vagyok. Viszont mégse tudtam, hogy van ismerkedés kategória, vagy csak elfelejtettem, szóval nagyon megörültem mikor megláttam:D



Ui:



-Tudom, nem fogok sikerrel járni, de egy próbát megér. Nagyon meglepett már párszor az élet, szóval hátha megint megtörténik!:)



2020. okt. 24. 17:03
 1/6 anonim válasza:
2 órával ez előtt a kérdés előtt se jelentkezett senki, hagyd rá inkább...
2020. okt. 24. 22:30
 2/6 anonim válasza:
Ohh de kár,hogy nincs repülőd :( :D
2020. okt. 25. 01:38
 3/6 anonim válasza:

Szia😊 Ha az nem gond, hogy én Pécs mellett lakom, akkor szívesen megismernélek, mert nagyon szimpatikusnak tűnsz az írásod alapján.😊

21/L

2020. okt. 26. 07:15
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Jó olvasni, hogy végre tud valaki írni is pár mondatot értelmesen.

Én szegedi vagyok, ha gondolod, írhatsz :)

2020. nov. 15. 09:40
 5/6 anonim válasza:
#4 20L
2020. nov. 15. 09:41
 6/6 anonim válasza:

Irhatsz

23L

2020. nov. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!