Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komoly kapcsolatot kereső...

Jeremy94 kérdése:

Komoly kapcsolatot kereső lányokkal ismerkednék vannak itt ilyenek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj itt ismerkedni! Nem trollkodásból mondom, hanem saját tapasztalt. Ha nem akarod, hogy megalázzanak, és elvegyék az összes önbizalmad, akkor felejtsd el, hogy itt ismerkedj.
2015. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
enyitől nem riadok vissza :D
2015. febr. 10. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves első hozzászóló: 24 éves lány vagyok, nagyon félénk és nehezen ismerkedek srácokkal, úgyhogy élőben elsőre esélyem sincs, mert megunják, hogy nehezen nyílok meg és otthagynak. Csak szeretném mondani neked, kedves kérdező, hogy én például itt találtam rá a barátomra és azóta is együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást. Igen, vannak trollkodók, nehéz szűrni, meg nem szabad naivnak lenni, de igenis vannak itt normális emberek is.
2015. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig jobban tennéd. Te is befogod látni ezt, amikor a huszadik csaj fog megalázni. Itt senki nem akar ismerkedni, csak élvezik, hogy valaki érdeklődik irántuk. Amikor meg elhiszed, hogy alakul valami, akkor jól megtaposnak és aztán röhögnek rajtad.
2015. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jaj már vannak normálisak meg trollok mit kell ezen vitatkozni
2015. febr. 10. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 30-ból eddig 30 troll volt, vagy agyilag zokni...
2015. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6.: azért próbálkozni érdemes... az életben is pofára eshetsz, talán ott még nagyobbat is. Itt legalább más nem látja és úgy vettem észre, nagyon sokan könnyebben nyílnak meg neten keresztül, utána meg már könnyebb az első találkozás.
2015. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen első találkozás?! Odáig el sem lehet jutni.

Olyan kifogásokat találnak ki, hogy némelyiket nem bírom ki röhögés nélkül.

-Két hónap beszélgetés után jelenti be, hogy nem akar távkapcsolatot.

-Bocsi, nem tudok elmenni a randira, mert nagyapámat temetik... Ezután többet nem írt vissza.

-Összejöttek olyan dolgok, amik mellett nem tudok másra figyelni.

-Hát nekem nincs arra időm, hogy fél órára beüljek veled valahová.

-Majd a tavaszi szünetben találkozunk. (Mondta ezt decemberben, három hónappal a szünet előtt)

-Én nem gondoltam, hogy a komoly kapcsolat neked randit is jelent

-Ne haragudj, de arra a napra már 3 randim van. Esetleg vasárnap?

2015. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, egy hétig beszélgettem a barátommal neten szinte éjjel- nappal, majd megkérdezte, van-e kedvem találkozni. Volt, és azóta együtt vagyunk.
2015. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

valóban nem lehet

kint van egy ismerkedős kérdésed és teleoffolják neked :D

2015. febr. 10. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!