Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan kedves leány...

Van itt olyan kedves leány aki szívesen megismerkedne egy természetszerető és érdeklődő 25 éves sráccal?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 07:31
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Én is természetbarát nővel érezném jól magam.19-99 évesig :)

Őrült jó helyek vannak kirándulni.

Még télen is.

Ha megtaláltad,de nem tetszetek egymásnak,akkor küldd hozzám,én a szívét nézem :P

2020. nov. 19. 20:51
 12/23 anonim válasza:
#11 A kérdező egy hisztis kis pöcs, aki nem ismerkedni akar csak a saját hülyeségeiben vergődik. Úgyhogy nekem írhatsz, a kérdező kuka!
2020. nov. 19. 21:04
 13/23 anonim válasza:
#11 merre kirándulgatsz?
2020. nov. 19. 21:13
 14/23 anonim válasza:

És erre a 12. válaszomra ír nekem egy olyat, hogy én ettől érzem magam férfinak (?!??) és a nők előtt is így nyilvánulok meg... (??) :'D

Kedves kérdező, egyrészt nem látatlanban kritizállak, hiszen váltottunk itt már vagy 50 levelet, aminek nagyrészét te írtad, olyan terjedelemben, ami egy kisebb regényt is kitesz.

Másrészt...mikor cseréltünk nemet?? Te lehet, hogy időközben rádöbbentél, hogy nő vagy, én viszont nem lettem férfi, és nem is kezdtem el nőkre hajtani. Vagy te abban a tudatban írtál nekem napokon keresztül, hogy férfi vagyok? A a kérdésben miért lányokat keresel?

2020. nov. 19. 21:30
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát én itt senkinek nem írtam kisregény méretű leveleket 50et meg főleg nem; szóval valami nagyon félrement nálad; ja és az "úgyhogy nekem írhatsz, a kérdező kuka" mondatból gondolom férfi vagy és helyettem írhatnak neked a lányok vagy lányként keresel épp lányokat?
2020. nov. 19. 21:46
 16/23 anonim válasza:
Kedves kérdező, bármennyire szeretnél privátban ismételten levelezésre invitálni, én nem szeretném :D És letagadhatod, hogy valaha írtál volna, attól még nekem megvannak az üzeneteid. :D Ugye, ugye...a szuperizgalmas ipari informatika, ahova mesebeli módon keveredtél vegyészként. Viszont még mindig nem írtad meg nekem, hogy milyen hálózatokat építettetek ki, pedig ez egy dolog érdekelt volna, de csak tereltél. Egyáltalán van bármi ismereted a hálózatokkal kapcsolatban? Vagy csak letettetek néhány kábelt, és ezt a feladatodat próbáltad kicsit kiszínezni?
2020. nov. 19. 21:47
 17/23 A kérdező kommentje:
Ó te is egy egyenes ember vagy látom; 27 évesen érettebbek szoktak lenni az emberek de ez megint csak téged minősít nem engem; vadidegennek a vakvilágba nem fogok kiadni információkat főleg nem a munkámmal kapcsolatban nem tudom mit vártál, hogy leírom egy cég teljes informatikai ethernethálózatának a felépítését részletesen topológiával mindennel példaként, h miket csinálunk? Csak így a vakvilágba? Címeket, Jelszavakat nem akarsz véletlenül? 😂😂😂😂 Nevetséges vagy; invitáltalak messengerre, ha jól emlékszem, de így utólag, jobban jártam, h nemet mondtál
2020. nov. 19. 22:06
 18/23 anonim válasza:
Nem 27 éves vagyok, és nem invitáltál messengerre, de ezekszerint akkor másokkal is csak és kizárólag erről tudtál beszélni. :D A témaváltás nálad esélytelen, ezért próbáltam akkor legalább áttérni a hálózatokra, mert ahhoz legalább hozzá tudok szólni, hiszen informatikus vagyok, te viszont erre se váltottál témát, csak folytattad a kábelfektetéses történetet. Ennek mi köze a cég címeihez, jelszavaihoz? Topológiákról beszélni pont annyira lett volna izgalmas, mint a kábelekről.
2020. nov. 20. 00:18
 19/23 anonim válasza:
Kamus kics pöch lehet a kérdező.Szomorú hogy beugrottál neki,bár ha ő strapálta magát a kisregény méretű levelekkel,az legyen az ő baja. SOSEM LESZ SENKIJE!És ez jó így.
2020. nov. 20. 08:21
 20/23 anonim válasza:
#13 Csak Magyarország területén a lezárások miatt.
2020. nov. 20. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!