Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeged környékéről jó pasi,...

Szeged környékéről jó pasi, tanult, intelligens, korban hozzám illő? 25 éves leszek nemsokára, jöhetnek privik is. Párkapcsolat!

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 20:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
A jó pasi teljesen egyén függő, és az hogy tanult és intelligens az nem mindig kombinált. 22 vagyok :(
2020. júl. 8. 21:11
 2/16 anonim válasza:
Sajnos csak 21 vagyok
2020. júl. 8. 21:22
 3/16 anonim válasza:
Na ezért nem fog veled senki összejönni.
2020. júl. 8. 22:02
 4/16 anonim válasza:
Tekintve hogy 2 értelmes, összefüggő mondatot nem tudsz megfogalmazni, így nálam offos vagy. Már csak az intelligenciából és a tanultságból kiindulva...
2020. júl. 8. 22:27
 5/16 anonim válasza:
#4 szerencsére veled sem kell találkozni sehol, mert előbb mondasz nemet mindenkire. Ezzel sokat segítesz az emberiségen. Bár megtartanád a jó szokásodat.
2020. júl. 8. 22:37
 6/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok intelligens? Hát nem tudom ki végzett szín 5-össel a Deákban, de hagyjuk. Csupán siettem, és próbálkozok itt (is). Az ismerkedés nagyrészét meg majd élőben tervezem, ha találok olyan magamhoz illő párjelöltet. Amúgy meg jól magasról lesz.m az előítéleteket, talán ismertek engem látatlanban, hogy ilyen véleményeket alkottok rólam? Ennyi erővel, én is feltételezhetném rólad, hogy egy bunkó szemét vagy, amiért egy internetes oldalon kötözködsz ismeretlen emberekkel. Szép estét, és további minden jót!
2020. júl. 8. 22:38
 7/16 anonim válasza:
EZ! Ne húzd fel magad négyeskén. Pont ez a célja. Gyenge próbálkozás volt, mégis bedőltél neki.
2020. júl. 8. 22:40
 8/16 anonim válasza:
Az exem szegeden lakik. Barmikor megadom az elerhetoseget ha megigéred hogy tobbet nem ir nekem xd
2020. júl. 8. 22:47
 9/16 anonim válasza:
Amúgy akkor legalább,lehettél volna annyira intelligens,hogy írj magadról.Ilyen magas elvárásokkal neked is ilyennek "kell" vagy legalábbis kéne lenned.(Gondolom,már Írod is,hogyha írnak megismernek,de alapokat ígyis illik írni.
2020. júl. 8. 22:50
 10/16 A kérdező kommentje:
Mégis mit kellett volna írjak? Nem vagyok egy bombanő, inkább átlagos. Olyant keresek aki a személyiségemért és önmagamért szeretne... Gondolom innentől nem is érdekel, de amúgy: tényleg teljesen átlagos életet élek, diplomás vagyok, dolgozom, szabadidőmben kertészkedek, szeretem a természetet, egyik hobbim a kerékpározás, szeretek sétálni. Magas vagyok, van rajtam pár plusz, nem vagyok szétesve, nem vagyok kövér, csak ilyen az alkatom. Nincs semmiféle függőségem (alkohol, cigaretta), gondoskodó vagyok, házias. Nem szeretek pózolgatni, facebookon sem, instám sincs, semmi hasonló, nem vagyok plázacica. Na? El kellett volna kezdjem mesélgetni ezeket? Ugyan kit érdekel ez? Végig sem olvasták volna, mert dögunalomnak tűnök így. :) Amúgy is élőben derül ki, hogy van szikra, vagy sincs, van értelme ismerkedni, vagy nincs, interneten nem mindegy miket írogatok ki és miket nem? Ennyi.
2020. júl. 8. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!