Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vègre elkezdtem 1regisztràcióm...

Vègre elkezdtem 1regisztràciómat befejezni, sajna ott is sok a hírdetős làny! Jogosan lehetek dühös?

Figyelt kérdés
42 ffi vagyok, írnak mindenfèle sablon szöveget,és kb 3. levèlnèl, hogy ő pl üzleti cèllal van fennt! Nyomokban mèg fellelhetőek a kedves, hölgyek?

#Tàrskeresès nehèzsège?
2020. okt. 27. 04:43
 1/6 anonim válasza:
Ha valaki prosti akkor nem lehet kedves? :D
2020. okt. 27. 06:39
 2/6 Noren1989 válasza:

Jogosan lehetek dühös, ha egy kérdést sem tudsz megfogalmazni?


Amúgy milyen oldal? Puncson a java hivatàsos. Badoo-n, tinderen nem azok. Rosszlànyokon meg az összes làny az...

2020. okt. 27. 07:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Párom.hu
2020. okt. 27. 07:43
 4/6 anonim válasza:

Nyilván a profilodból nem derül ki, hogy nem érdekelnek a hivatásosak, másrészt meg akik nem azok, nekik nem kelti fel a figyelmüket, amit magadról írsz.

Szerintem fogalmazd át a bemutatkozó szöveget.

2020. okt. 27. 07:46
 5/6 anonim válasza:

"Vègre elkezdtem 1 regisztràciómat befejezni"


Bocs, de ilyen fogalmazással - elkezdtem befejezni - nem csoda, ha értelmes nö nem akar veled kezdeni.

2020. okt. 27. 07:48
 6/6 anonim válasza:

Mi a neved a parom.hu oldalon?

Üzenőfalra szoktál írni?

2020. okt. 27. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!