Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/Hölgyek! Ismerkednétek...

Lányok/Hölgyek! Ismerkednétek félvér (mulatt) pasival?

Figyelt kérdés
Nem, a legtöbbünknél nem igaz a méret sztereotípia :D

2020. okt. 27. 19:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
asszonyok nem jók?
2020. okt. 27. 19:15
 2/20 anonim válasza:
Így mulat(t) egy magyar úr.
2020. okt. 27. 19:53
 3/20 anonim válasza:

Haha, jót derültem a leírásban található mondaton😅

És igen, nem rassz alapján ismerkedem vagy épp nem ismerkedem valakivel. 🤷🏻‍♀️

23l

2020. okt. 27. 19:59
 4/20 anonim válasza:

Van egy mindjart 11 honapos felver babam, viszont az apjaval nagyon kulonbozoek vagyunk. Szoval ilyen szempontbol nem, eleg az egzotikus pasikbol.😅

Ha esetleg nagyon nagyon szimpi lenne, max akkor.

2020. okt. 27. 21:03
 5/20 anonim válasza:

"nagyon kulonbozoek vagyunk"

"eleg az egzotikus pasikbol"


De azért sikerült gyereket szülnöd olyasvalakinek, akivel nem illetek össze egyáltalán. Mégis hol tartják az ilyen nők az agyukat, de komolyan?? A farzsebükben vagy a ridikülben?? Ja, hogy a gyerek nem családban fog felnőni? Ki nem szarja le! Emberi életekkel játszol, mert megkívántál valami "egzotikusat". Számomra máris világos, hogy nem az egzotikus pasikból elég, hanem belőled! valószínű annyi történt, hogy ő nem bírt elviselni egy ilyen ostoba nőt.

23L

2020. okt. 27. 21:08
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha veszekedtek, akkor légszíves privátban tegyétek
2020. okt. 27. 21:10
 7/20 anonim válasza:

3as válaszoló vagyok

Hihetetlen, hogy napok ota egy olyan kerdessel nem talalkoztam, ahol minimum 1 rosszindulatú gyökér ne lett volna. Miért kell mindenkibe belekotni, frocsogni?

Menj, sétálj egyet kedves kortarsam, vagy kapj be egy xanaxot. De ne zuditsd masokra a benned felgyulemlett mocskot.

Elnézést.

2020. okt. 27. 21:20
 8/20 anonim válasza:
Nem eleg itt olvasnom a hulyeseget, meg levelezgessek is vele. Na perszee😁😁
2020. okt. 27. 21:25
 9/20 anonim válasza:
a mocskot nem én hordtam ide, hanem ti. plusz undorító a stréberkedésed. mindjárt hányok. ki kérte, hogy kommentáld?? be lehet dugulni!
2020. okt. 27. 21:29
 10/20 anonim válasza:
Gratulalok😂🤦🏻‍♀️ A stílus maga az ember.
2020. okt. 27. 21:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!