Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook dating? Ez mi? Miért...

Facebook dating? Ez mi? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarom azt elhinni, hogy ráirok a fb új társkeresőjében, lassan 200 lányra. Egyik szebb mint a másik és még csak kamunak sem mondható profilok, ugyanis ha valaki ide felregel annak a fb profiljárol mennek át az alapadatok erre a fiókra. Egyszerűen válaszra sem méltatnak. Talán az eddigiekből jó ha 5 visszaírt, amiből semmi nem lett természetesen.. Ugye itt rá lehet irni úgy is, hogy nincs közös egyezés, de akkor az egyik képre kell rákattintani és üzenetet kell oda írni és úgy megy el az üzi meg az értesítés neki. Ennyire fenthordják már az orrukat? Ennnyire nagyképű az összes? Probálnak erre élvezkedni hogy jujj, jajj rámírt egy pasi de amugy lesz*rja. Akkor mineknregel fel ide ha else lehet kezdeni velük dumálni? Megkapja egyáltalán az üzit az összes? Vicc kategória ez is eddig.. Mielőtt írná valaki hogy biztos nem jövök be senkinek. Mondták márnpáran hogy helyes meg jóképű vagyok. Nyilván nem. Tetszhetek mindenkinek, denez valami röhej hogy ennyire alacsony legyen a színvonal.

2020. nov. 2. 21:38
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
15 ös és akkor ezek alapján nincs is normális nő.baromi jó és sok igazságtartalma lehet
2020. nov. 3. 21:36
 22/29 anonim válasza:
"Az alapján ahogy itt vergődsz amiért nem tetszel a lányoknak egy appon teljesen érthető, hogy nem tetszik nekik a kisugárzásod, még ha helyes is vagy.' retardált.semmilyen kisugárzás nem jött nekik át mivel csak rájuk irt és még válaszra se méltatták.egyszerüen külső valszeg.itt még semmilyen kisugárzás nincs ha ráir egy semleges vagy normális szöveggel szóval nice try troll
2020. nov. 3. 21:37
 23/29 A kérdező kommentje:
22/22 kulso sem valoszinu. Mondtam parszor hogy mondtak mar hogy nem vagyok gaz. Nyilvan annyira jo sem. De akkor is fura hogy egyik sem tud valaszolni.. Nem is erdekel mar. Egyebkent igen ezert volt pofam beszolni annak a troll kommenthuszarnak
2020. nov. 3. 23:17
 24/29 anonim válasza:
" hanem azzal, hogy kitersz a válaszok előtt mint egy tipikus hűtlen lúzer. Vagy tudják, hogy idegbeteg vagy." ja hogyne .ezt is most találod.semmi ilyen nem volt amiből erre lehet következtetni.
2020. nov. 4. 11:56
 25/29 anonim válasza:
de kikre irsz ra? azokra akikkel match-ed van vagy csak random lanyokra, akik megtetszenek?
2020. nov. 4. 11:59
 26/29 anonim válasza:

"15 ös és akkor ezek alapján nincs is normális nő.baromi jó és sok igazságtartalma lehet"


Nem írtam ilyet. Ami az én válaszomból következik (köszönöm hogy kemény 1 perc 40 másodpercet rászántál végül) az annyi, hogy rettenetesen kevés csaj van 18-30 közt aki fogékony lenne bármilyen normális nyitásra egy online társkeresőn.


Még külön gondolatjelet is szántam ennek a kevéske lánynak, őket kb 20%-ra teszem az összes online társkeresőt használó lányból (olvasd el akkor újra, hátra túl sok volt egyszerre a leírt szó és nem értetted mit írtam).


Pusztán a buta sötét troll fejed fordítja ezt úgy, hogy azt mondtam volna "nincsenek normális nők".

Eleve mi a francot jelent az hogy "normális"?

Amiből a legtöbb van az a normális?

Mert szerintem pont hogy az a nem-normális. Vagy mihez képest normális? A legtöbbek szemében nyilván én sem vagyok normális (pl. azért mert online céltalan vitákba megyek bele, és jól felépített hosszas válaszokat adok ingyen csak úgy).


Szóval röviden: ne szalmabábozz. Nem írtam olyat hogy nincsenek normális nők. Konkrétan nem is a normálisságról meg nem-normálisságról írtam, hanem arról hogy a nők mekkora része gondolja egyáltalán komolyan az online ismerkedést, és a többiek milyen okkal vannak fenn mégis.


De ha már rákérdeztél: Vannak normális nők, csak brutál kevesen, mint ahogy pasikból is brutál kevés a normális.

Ismét visszatérünk oda, hogy mit is nevezünk annak.

2020. nov. 4. 12:50
 27/29 A kérdező kommentje:
Olyanokra irok rá akikkel meg nincs matchelesem. Csak szimplan tetszik es a kepehez irok egy kis uzenetet. Na most az a kerdes hogy megkapja enegyaltalan a nekik tetszel gomb alatt az irt uzenetet vagy egyaltalan nem kapja meg es ezert is nem valaszolnak. Volt mar 2 kb aki igy irt vissza. Azokkal meg nincs problema akikkel matchem van mert azok altalaban visszairnak.. Maramelyik.
2020. nov. 4. 15:03
 28/29 anonim válasza:
Nekem még mindig nem működik ....durva...mindent megpróbàltam...mégsem...
2020. dec. 28. 14:06
 29/29 anonim válasza:
Amúgy én is mikor regisztráltam kicsit több mint 1 hónapja első pár napban lettek egyezéseim pár szivezésből is. De azóta egyáltalán nincs pedig azért jo pár lánynak küldtem kedvelést. Nem tudom én is kicsit elbizonytalanodtam hogy egyáltalán odaér e az értesítés. De mondjuk ha az elején odaért akkor valószínűleg igen csak nem jövök be valszeg nekik. Lányok nem tudom h pl eljutnak oda hogy látják a tetszel nekik fülön h akár van 50 fő akkor azt mind átlapozzák e. Amugy csak úgy tud továbblépni ha mindenképp dönt mert egybe nem látja mind az 50 férfit. Nem tudom a többség hogy csinálja lehet leáll az első férfivel aki megtetszik neki és utána többi értesítéssel már nem is foglalkoznak. Persze erre csak a lányok tudhatják választ és gondolom közülök is nem mindenki egyformán cselekszik. Nekem ez az eddigi tapasztalatom. Amúgy én egy vidéki nagyobb városban élek és annak környékén használom. Lehet Pesten még jobban használható.
2021. júl. 20. 14:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!