Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook dating? Ez mi? Miért...

Facebook dating? Ez mi? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarom azt elhinni, hogy ráirok a fb új társkeresőjében, lassan 200 lányra. Egyik szebb mint a másik és még csak kamunak sem mondható profilok, ugyanis ha valaki ide felregel annak a fb profiljárol mennek át az alapadatok erre a fiókra. Egyszerűen válaszra sem méltatnak. Talán az eddigiekből jó ha 5 visszaírt, amiből semmi nem lett természetesen.. Ugye itt rá lehet irni úgy is, hogy nincs közös egyezés, de akkor az egyik képre kell rákattintani és üzenetet kell oda írni és úgy megy el az üzi meg az értesítés neki. Ennyire fenthordják már az orrukat? Ennnyire nagyképű az összes? Probálnak erre élvezkedni hogy jujj, jajj rámírt egy pasi de amugy lesz*rja. Akkor mineknregel fel ide ha else lehet kezdeni velük dumálni? Megkapja egyáltalán az üzit az összes? Vicc kategória ez is eddig.. Mielőtt írná valaki hogy biztos nem jövök be senkinek. Mondták márnpáran hogy helyes meg jóképű vagyok. Nyilván nem. Tetszhetek mindenkinek, denez valami röhej hogy ennyire alacsony legyen a színvonal.

2020. nov. 2. 21:38
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Az alapján ahogy itt vergődsz amiért nem tetszel a lányoknak egy appon teljesen érthető, hogy nem tetszik nekik a kisugárzásod, még ha helyes is vagy.
2020. nov. 2. 21:43
 2/29 A kérdező kommentje:
De nagyot szóltál most. Talán ismersz, hogy ilyet állíts rólam? Honnan tudod, te, hogy milyen kepem van feltöltve illetve hogy azon milyen a kisugárzásom? Szerintem semmi probléma nincs vele. Eddig meg nem mondta rá senki hogy valami probléma lenne más ilyen oldalon pl.
2020. nov. 2. 21:55
 3/29 anonim válasza:
Mert egy FB profil nem lehet kamu...
2020. nov. 2. 21:56
 4/29 A kérdező kommentje:

a letöbb az nem kamu prof.

De ha mégis kamu profilok.. Akkor 200 bol csak 5 méltat válaszra? Nekem itt valami nagyon nem tetszik..

2020. nov. 2. 22:07
 5/29 anonim válasza:

Hat mutass egy kepet, en sokszor megkapom, hogy 10/10-es vagyok, oszinten elmondom, hogy mit gondolok rolad :)


L24

2020. nov. 2. 22:07
 6/29 anonim válasza:
Hogy kell ráírni valakire fb dating appra? Nekem csak a képeket engedi lájkolni vagy sem, írni nem tudok.
2020. nov. 2. 22:13
 7/29 A kérdező kommentje:
Hosszan rányomsz az illető egyik fényképére. Aztán alul beugrik egy csevegő rész és oda kell irni amit szeretnél.
2020. nov. 2. 22:16
 8/29 anonim válasza:
Aha, köszi, ezt nem tudtam hosszan kell nyomni. Azt hittem van külön opció, de oké, köszi.
2020. nov. 2. 22:17
 9/29 A kérdező kommentje:
Nm
2020. nov. 2. 22:18
 10/29 anonim válasza:

Nem fent hordják az orrukat, csak nem egy olyan palira várnak mint te.

Ha annyira 10/10 lennél nem kellene dating app ÉS vissza írnának :D

2020. nov. 3. 05:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!