Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akinek van/volt kapcsolata...

Akinek van/volt kapcsolata arab fiúval, tudna róla mesélni?

Figyelt kérdés
Akár pozitív akár negatív élményeket. Milyenek az arabok párkapcsolatban? 25L

2020. nov. 5. 12:17
 1/9 anonim válasza:

Amíg meg nem hódít, addig minden gyönyörű...


Aztán majd jön a rendszabályozás...

2020. nov. 5. 12:41
 2/9 anonim válasza:
2020. nov. 5. 12:43
 3/9 anonim válasza:

Ilyen kérdést ne tegyél fel, mert nem sok jó választ fogsz kapni. A migráncsozás óta nagyon ellenszenvesek az emberek az arabokkal. Ami igaz is, ha kintről jön.

Aki viszont itt nőtt fel, annak ez fáj, aki itt él, az felvette a szokásainkat. Akivel én voltam, maximalista, sok mindent elért, jó humora volt és elég jóképű. A családja nagyon elfogadó volt, az apja még Allahakbar-ozott, ettől függetlenül jó embernek ismertem meg, szerencsére a fia nem vette fel ezt a szörnyű vallást. De sokat szenvedett a srác, mert mielőtt még bejött volna a Fityesz a migráncsokkal, senki nem piszkálta, utána viszont folyamat lenézték.

2020. nov. 5. 12:55
 4/9 anonim válasza:

Biztos kirobbanó élmény lehetett azok számára,akiknek volt😂 Abdul Bismillah Al Ramhan *explosion.mp4*

Relationship status : broken

2020. nov. 5. 17:16
 5/9 anonim válasza:
Legjobb barátnőm ment férjhez egyhez. Át is tért muszlimnak, ki is rúgták rá pár hétre valószínűleg ezért, mert fejkendőben nem mutatott jól a recepción. Sok gyereket szerettek volna, ezért is szeretett bele, hogy végre egy családcentrikus férfi, de a férfi mindig csak ígérte, hogy seftelés és világkörüli utazgatások helyett rendes munkát vállal, ő meg nem mert szülni minimálbérre. Aztán végül elváltak, de nem volt az se könnyű menet. Nagyon féltékeny fickó volt, sokszor nyomozott utána.
2020. nov. 5. 18:46
 6/9 anonim válasza:

Mert nem találsz magadnak egy normális Magyar férfit?

Aztán majd csodálkozol, hogy ezek a cigány fajzatok agyba főbe vernek!

Úgy tűnik, hogy a hozzád hasonló hülye picsáknak tényleg erre van szüksége!!

2020. nov. 7. 16:46
 7/9 anonim válasza:

Hol lehet arabokkal ismerkedni főleg? :)

(Budapesten)

2021. okt. 20. 21:46
 8/9 anonim válasza:
Mecsetekben, kifőzdéknél
2021. okt. 21. 03:14
 9/9 anonim válasza:

8-as köszi!

7-es vagyok

Valami konkrétabbra gondoltam de köszi

2021. okt. 21. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!