Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Facebookon/Instagramon...

Lányok! Facebookon/Instagramon szoktak rátok írni ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Visszaírtok annak a pasinak aki rátok ír Facebookon/Instagramon ismerkedési szándékkal?

Normális üzeneteket írnak?



2020. nov. 6. 10:37
 1/9 anonim válasza:
Én nem ismerkedem interneten,szóval nem. Elég ritka, akinek válaszolok. 20/L
2020. nov. 6. 10:53
 2/9 anonim válasza:
Nekem jött már össze ott életem nagy szerelmét is ott ismertem meg hyönyörü volt de saj os ki akart lépni a kapcsolatból igy vége lett
2020. nov. 6. 10:54
 3/9 anonim válasza:
Nem.
2020. nov. 6. 11:30
 4/9 anonim válasza:
Nem szoktak írni, de válaszolnék, ha írnának.
2020. nov. 6. 12:52
 5/9 anonim válasza:
van pár, ha bejön a srác, akkor talizok vele. Ha nem, akkor nem válaszolok neki vagy tilton, ha többször is ír
2020. nov. 6. 12:58
 6/9 anonim válasza:
Van, de a legtöbb kb 10 évvel idősebb, 3 gyerekkel. Vissza írok, nem vagyok paraszt. Csak ha nem érti meg, hogy hagyjon békén, akkor nem írok. Van pár fiatalabb is, de azok olyan cifrák, hogy csak lesek...
2020. nov. 6. 14:17
 7/9 anonim válasza:
Kevesen ilyen kezdemeényezők. Én örülnék neki, ha teszem azt like-olom vagy szivezem amit írt (nyilván mert egyet értek vele) és rámírna abban a témában - ismerkedési céllal. :)
2020. nov. 6. 16:01
 8/9 anonim válasza:
Instám nincs de facebookon sokan szoktak. Általában csak törlöm, nagyon ritka hogy válaszolok akkor is lekoptatom hamar. Kivétel lenne az az eset ha az illető bejön,velem egy korú, a közelben lakik:D
2020. nov. 6. 19:38
 9/9 anonim válasza:

A Facebook-ot már nem használom, így ott nem szoktak írni. Néha bejelöl pár ismeretlen, de őket tiltom.

Instagramon gyakrabban szoktak írni, a legtöbbet viszont válasz nélkül letiltom. Ezek a "Szia, van pasid?", "Lenne kedved talizni?", "Szép vagy, tali?", "Szia, mizu?", "Mennyiért szopsz?" indítások, akik egy választ se érnek meg. Ha valaki normálisan ír, például egy képemre vagy érdeklődésemre reagálva, azzal általában elég hosszas beszélgetések szoktak kialakulni, de még egyikükkel se jutottunk el "magasabb" szintre.

21/L

2020. nov. 6. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!