Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ráírok egy lányra aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy lányra aki tetszik nekem, akkor nagyon lerí, hogy tetszik nekem? Hogyan írjak rá? Instagramon szoktuk likeolni egymás képeit, szóval valami ilyesmivel is rá tudnék írni.

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Rakj ki egy képet, és ha lajkolja akkor írj rá hogy lajkoltad a képem, ezért válaszolnom kell pár kérdésemre. És alits össze kérdéseket amire kíváncsi vagy, de ne túl feltunoeket. Pl első benyomásod rólam.
2019. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Én nem vagyok fiú, de viszont sok fiú barátom van. Ők úgy szoktak rá írni csajokra, akik tetszenek nekik, hogy " Szia, hogy vagy?" vagy valami hasonló hivd ki valahova sétálni.

Ne parázd túl. :)

Sok sikert :)

2019. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Vagy akár rá írhatsz, így is " Szia, láttam, hogy likeoltad a képem, esetleg van kedved ismerkedni?"
2019. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ne bénázzatok már.

Baby Yoda is nagyobb csajozó nálatok😂😂

2019. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, csak a "van kedved ismerkedni?" szoveget ne, ez a legtobb lanyt, akit ismerek, elriasztja. Ennel mar sokkal jobb, ha mondjuk valamelyik kepevel kapcsolatban irsz neki valami frappansat. Peldaul, ha van kint kepe valami szep helyrol, akkor mondhatod neki, hogy te is el akarsz oda menni, meselne-e rola, milyen volt. Vagy barmi ilyesmi, kreativnak kell lenned ;)
2019. nov. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lányként tudom javasolni (nekem naponta rengeteg engedélykérelem érkezik, de ezek közül csak kevésre válaszolok)

Valami olyat írj neki ami izgalmas és nem olyan amit mindenki más ír pl ,,szia mizu" ez arra utal, hogy unalmas:D

A kedvencem az volt, amikor valaki rám írt egy storyval, hogy én vagyok az ovis szerelme és onnan ismer (persze ebből semmi nem igaz, de figyelemfelkeltésként nagyon jó)

Az sem rossz, ha megkérdezed őt láttad e ma

Tényleg érdemes kreatívabb üzeneteket írni, kíváncsiak lesznek;)

2020. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!