Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A 35 körüli hölgyekhez: az...

A 35 körüli hölgyekhez: az internetes társkeresésnél mi a dolgok elvárt menete, mi a "randevú etikett", pl. ha a második személyes randevún még nem akar ágyba bújni a pasi, akkor felejtő?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 09:40
 1/8 anonim válasza:
A pasi már az első szexelni akar.Ha a 2.nem,akkor meleg.
2020. nov. 8. 09:51
 2/8 anonim válasza:

"ha a második személyes randevún még nem akar ágyba bújni a pasi, akkor felejtő"


ööö... mindenki ágyba akar bújni már az első randin, max nem szimpatikusak egymásnak vagy más miatt nem jön össze. Nem kell megjátszanod az "érett gondolkodású", "komoly" férfit, főleg úgy, hogy a kérdésed alapján még sosem jutottál odáig hogy ezzel kapcsolatban döntést hozz.

2020. nov. 8. 09:51
 3/8 anonim válasza:

Ha komoly kapcsolatot keresnek, akkor az az elvárt, hogy ne legyen 1-2 randi után még szex.

Ha valakinek kizáró ok, hogy nincs rögtön szex, az csak szexet akart.

2020. nov. 8. 10:49
 4/8 anonim válasza:
Én sem első randin, sem a másodikon nem szexelnék, ha egyszer komoly kapcsolatot keresek. Szexkapcsolatnál meg mi a kérdés? Ott meg már nyilván az elsőn. Kicsit fogalmazd újra kérdést :D
2020. nov. 8. 11:10
 5/8 anonim válasza:

34 éves nő vagyok és sajnos szingli.

Ismerkedésnél fontos: a pasi mutassa ki az érdeklődését. Bókoljon! Én ha komoly kapcsolatot akarok az randi partneremmel, nem feküdnék le vele az első randin és a 2. 3.-on sem! Meg akarom ismerni őt és megbizonyosodni, hogy nem akar kihasználni.

Tehát nem felejtős. Viszont egy csók ha jól érzem magam az elvárt. 🙂

És első szexuális együttlét után is elvárt, hogy a férfi keressen.

2020. nov. 8. 15:59
 6/8 anonim válasza:
Komolyat kereső nőknél általában pont az felejtős, aki sürgeti a szexet. Ők azzal akarnak ágyba bújni, akivel már azon kívül is megértik egymást, és ezért jobban bíznak benne, hogy nem csak szex miatt járna vissza - mert a legtöbb férfi azért arra visszajön akkor is, amíg jobb nem akad. Az elvárt etikett az, hogy udvarolj, de ne nyomulj túlzottan. Legyél úriember, haladj fokozatosan. Senki nem fog melegnek vagy impotensek nézni, ha még csak beszélgettek, kézenfogva andalogtok, csókolóztok meg markolásszátok egymást - nincs is annál romantikusabb :) Ha viszont az illető mégis olyan, aki rád veti magát és felhív megnézni a bélyeggyűjteményét, akkor nálad a labda, tedd, amit szeretnél.
2020. nov. 8. 16:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi visszajelzéseket. Egyúttal elnézést a pontatlan fogalmazásért - a kérdésbe beleértettem, hogy komoly kapcsolat kialakításának szándékáról beszélünk mindkét fél részéről (teoretice).
2020. nov. 9. 12:31
 8/8 anonim válasza:

Nálam az a "felejtő", aki a második randin már ágyba akar vinni. Csókolózni sem akarok még akkor, nemhogy szexelni. És nem, nem vagyok aszexuális, csak éppen nem fekszem le minden majdnem vadidegennel. Előbb ismerjük meg egymást, építse fel a bizalmat, dolgozzon meg azért, hogy odaadjam magam neki.

37/N

2020. nov. 11. 17:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!