Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 50+-os igényes, fiatalos...

50+-os igényes, fiatalos siófoki férfival ismerkedne fiatalabb csinos lány?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 17:53
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Miért kell bántani? Őszintén, más mivel jobb? Azért mert 50+, miért ne tetszedhetne neki a fiatalabb korosztály? 35 éves nő és 55 éves férfi, szerintem nem sok. Nyilván egy 18-25 éves nőnek valóban nem ez a szíve vágya. DE: ez az oldal (legalábbis más kategória) tele van olyan kérdésekkel, hogy együtt tudnának-e lenni a fiatal lányok 20-30 éves korkülönbséggel egy férfival és nagyon sok válasz érkezik rá. Nyilván nem kellene beskatulyázni, hogy neked csak a max 35 éves nők kellenek, mert 35+ évesen is vannak nagyon dögös nők, általában hatalmas önbizalommal és feltételezem hasonló érdeklődési körrel. És 50+ nem arról szól az élet, hogy beülünk színházba, 5-kor megnézzük a szulejmánt és 8kor alszunk. Szerintem mások szülei sem ilyenek voltak mondjuk 60 évesen.

De nem is a kor számít, nagyon sok nagy korkülönbséggel lévő kapcsolatot ismerek, amelyekből már baba is született. Szerelemből (nem pénzből). N

2021. dec. 13. 11:40
 32/37 anonim válasza:

Mi tetszene egy ötvenes fasziba? Nemigen térdelnéd sebesre magad az 57 éves Brad Pitt-nek, v. Clooney-nak ugyi jányom? Nem arcoskodásból (igazából de) de nem győzöm levakarni a tizen- huszonéves kis punettik csurgó nyálú tekintetét a strandon, ha tudnák mekkorát koppannak. XD Nekem ugyanis ugyanebből a korosztályból a fiúk tetszenek. :P Ott sincs gondom.

Mindenki bekaphatja!

2021. dec. 18. 19:47
 33/37 anonim válasza:

Ja, és 45 vagyok .

(32#voltam)

2021. dec. 18. 19:49
 34/37 anonim válasza:

Szerintem hagyjuk a kérdezőre, hogy 30-as nőt találjon. Ez az ő dolga. Plusz bocsánat, de gyakori kérdéseken nagyon alacsony esélyű ilyesmi szerintem. Inkább sugar girl kereső oldalakon van ilyen, persze csak ha pénzes vagy.


Én 22 éves vagyok és a korosztályom is tele van olyan nőkkel férfiakkal akiknek semmi sem jó. Többnyire azt várják, hogy a tökéletes kinézetű és persze szent ember lelkű alak rájuk találjon. (Kb. Mint a filmekben, kívülről rőhelyesek).


Aztán még azóta sem volt senkijük.


Idősből is van ilyen, hogy fél lábbal a sírban van, de jó lenne egy 30-as apakomplexusos nő, lehetőleg gyerek nélkül.


Amúgy sok ilyen van. De ahhoz tényleg jól kell kinézni plusz legyenek anyagiak is. Azért aki idős palit keres, általában elvár egy családi házat vagy hasonló. Plusz kicsit kapuzárási pánik szerű az egész, hogy pont most akar a kérdező fiatal nőt.


Én úgy vagyok vele, hogy pár keresésnél nem kort és külsőt keresünk. Hanem belsőt. Persze nyilván vannak minimális igények. Jelenlegi barátnőm idősebb mint én és belső alapján döntöttem mellette első sorban és nagyon jó döntés volt. Nagyon szerető és gondoskodó, senkire sem cserélném el.

2021. dec. 21. 12:43
 35/37 anonim válasza:

Továbbá az idősebb nők, sokuk kapar egy férfi után ha magányos. Érdemes ismerkedni köztük mert azért egy gondoskodó nő az sokat jelent.


Plusz azért MAX 35 év? Tyhu, konkrétan majdnem olyan korosztályban próbálsz ismerkedni mint én 20-on évesen.


Persze nem lehetetlen. De mint írtam korábban. Tényleg jól kell kinézni és minimum egy családi házat felmutatni egy jó munkahellyel. Azért sugar girl-t senki nem fog menni játszani a 8-ker-be.


Maximum cigók. Köztük van sok ilyen. Ismertem öreget, 70 éves körülit, akinek volt 30-as fiatalos cigány nő felesége. Persze miután meghalt, a nőé lett a panel lakás.

2021. dec. 21. 12:51
 36/37 anonim válasza:

50 évesen fél lábbal a sírban? Érdekes, én inkább azokra a huszonéves drogosokra mondanám ezt, akik nap mint nap lövik magukat a Blaha aluljárójában. 50 évesen, ha egészséges életmódot élt valaki, még jó 30-40 évet simán leélhet minden probléma nélkül. A kornak semmilyen jelentősége nincs, ha megtalálod azt az egy lányt, akivel egy hullámhosszon vagy, az is mindey, hogy ő 25 vagy 45 éves.


Ne foglalkozz az irigy, rosszindulatú emberekkel, te tisztában vagy azzal, hogy mit szeretnél, és ez a lényeg!


Hajrá kérdezô, veled vagyok!


A trollok pedig bújjanak el!

2022. jan. 10. 08:43
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszi, egyetértek, beteg sem voltam '94 december óta!
2022. jan. 10. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!