Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány akire ezek...

Van itt olyan lány akire ezek rá illenek?

Figyelt kérdés

(21/F)

Kérdésem eredete egy tegnapi kérdés, ahol egy lány írta ki ugyan ezt, gondoltam megpróbálom én is:D gondolom engem nem rohamoz majd meg lányok hada, de ha már csak egy valaki ír, akkor találtam olyat, akivel fontosabb tulajdonságokra passzolunk.



18-21 közötti, nem a bulizás a hobbija, tanul jelenleg, igényes, vannak céljai az életben, szeret eredeti nyelven sorozatokat nézni, szereti élvezni az életet, szeret utazni, szereti az állatokat, egy társat szeretne akivel legjobb barátok is lehetnek, nem féltékenykedik, a kommunikációt preferálja veszekedés helyett, őszinte, kedves, a belső fontosabb számára mint a külső (átlagos kinézet esetén), nem stresszel apró dolgokon és életvidám.


Minden amit leírtam, az igaz rám és hasonló tulajdonságokkal rendelkező lányokat keresnék. Viszont meglepően nehéz ilyen lányokat találni:D tinderen a "társat keres" és "nem a bulizás a hobbija" miatt már szinte alig marad lány. Akik maradnak, azokat meg nehéz megtalálni és egyáltalán nem biztos, hogy a többi tulajdonság igaz lesz rájuk, meg persze az sem biztos, hogy matchelek is velük.


Volt már két hosszabb távú kapcsolatom, így pontosan tudom, hogy mit keresek, ami miatt nagyon nehéz az ismerkedés. Ebben a vírus sem segít és az sem, hogy a szakomon kevés lány van, szóval csak tindert tudom használni. Tindert pedig többségébeb azok a lányok használják, akik nekem nem igen jönnek be:D még kinézetre sem, mert a nálam tényleg sokkal többet számít a belső.


Facebookot is megadok bármikor, nincs titkolni valóm, de csak legalább egy nap után, hogy legalább kicsit megismerjük előtte egymást. De ezt fordítva nem várom el senkitől, mert lányként én se szívesen adnám meg egy anonim oldalon a facebookom.



2020. nov. 15. 18:56
 1/7 anonim válasza:
A leírtak alapján eléggé konkrét elvárásaid vannak:D. Úgy érzem, hogy a leírtak igazak rám. Szóval írj nyugodtan. 19/L vagyok.
2020. nov. 15. 21:58
 2/7 anonim válasza:
Hát a tulajdonságok elég konkrétak.. De amúgy nem nagy elvárások ezek. Hát azért rám is illenek szerintem ezek , bár van egy ami nem (a sorozatos), de a többi igen szerintem. /L
2020. nov. 16. 11:18
 3/7 anonim válasza:

Eredeti nyelven nézi a sorozatot... Tényleg ez számít? :D

Meg a lánynak ne legyen fontos a külső, inkább a belső, de neked nagyon fontos a külső...


Szerintem okkal nem találsz magadnak senkit... :D

2020. nov. 16. 11:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg számít valamilyen szinten a sorozat:D volt barátnőm nem tudott angolul és feliratosan nem nézett sorozatokat, így együtt semmit sem tudtunk nézni.


Nem írtam, hogy fontos a külső számomra, amit leírtam tulajdonságok, azok rám is igazak, így a külsős is. A tipikus tinderes lányok sem külsőre nem jönnek be, hanem belsőre, ami miatt a szépségük is csorbul a szememben.

2020. nov. 16. 15:25
 5/7 anonim válasza:

"még kinézetre sem, mert a nálam tényleg sokkal többet számít a belső."


Utolsó vagyok, bocsi,

nem tudok mondatot értelmezni, de erre hittem azt, hogy azt fejted ki, hogy neked fontos a külső. 😂

Viszont a sorozatos rész logikus így megmagyarázva, én is utálom, ha rákényszerítenek, hogy a botrányos minőségű szinkronnal nézzem, bár nem mondom, hogy ez lenne a legnagyobb kritikám valakivel szemben... :D

Mindenesetre én 22 vagyok, lehet, hogy ez már túl öreg neked, de ha mégsem és gondolod, írj nekem, mert a többi stimmel. :D

2020. nov. 16. 18:19
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én szívesen ismerkednék. A leírtak igazak rám (még a sorozatos is 😊). Ha gondolod írj. 🙂

18/L

2020. nov. 19. 16:52
 7/7 anonim válasza:
18/L nagyjából igazak rám a "feltételeid", és szeretek ismerkedni ugyhogy ha gondolod írj:)
2020. nov. 25. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!