Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 26 éves férfiként hol és...

26 éves férfiként hol és hogyan kezdjek el online ismerkedni?

Figyelt kérdés

ugyebár most a covid erősen lekorlátoz ismerkedés téren az online megoldásokra, viszont én tini korom óta nem ismerkedtem online, ötletem nincs, hol és hogyan kezdjem. van más lehetőség tinderen és társain kívül? sokan mondják, hogy az ilyen platformokon rengetegen csak futó kalandot keresnek, illetve sok a "fizetős barátnő", én már nem igazán erre vágyom.. már azon is gondolkodtam, hogy facebookon rá írok olyan nőkre, akik tetszenek, hátha, de valahogy olyan szinten alulinak tűnik.. vagy rosszul látom?

bármiféle tanács jól jön :D


2020. nov. 16. 22:39
 1/7 anonim válasza:

Instagrammon is szoktak.

Most indult a facebook dating.

De igen a randizós alkalmazásokon kívül elég kevés lehetőség van.

2020. nov. 16. 23:25
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos az én országomban még nem elérhető a facebook dating, szerbiában élek :\
2020. nov. 16. 23:28
 3/7 anonim válasza:
Szeva, próbáld ki a Badoot. Az ha jól tudom van otthon is,én már Magyarországon próbáltam ki és bevált. Igaz, ezt a platformot is a Tinder és társai közé sorolják, bár itt azért jóval normálisabbak a viszonyok szerintem.
2020. nov. 17. 00:31
 4/7 anonim válasza:
Hát nekem a párom.hu-t ajánlották, azt felejtsd el ha valaki ajánlaná! Teljesen kihalt, van egy rakat tag de mindenki csak valamikor beregelt aztán elfelejtette kb az acc létezését is. De nagy tetvek mert az előfizetés lényege hogy látod ki mikor jelentkezett be és mennyi olvasatlan levelek van, addig nem tudod hogy kihalt az egész csak amikor perkálsz szépen és kiderül hogy mindenkinél utolsó bejelentkezés: több mint 3 hónapja, olvasatlan levelek száma: több mint 10. Ja előfizetés után lehet részletes keresést indítani amiben beállíthatod hogy frissen regisztrált tagokat mutasson. Na kb 18-34 év közötti nőkre keresve kb 3-4 hetente regisztrál egy nő! Azon osztozik mindenki. :D
2020. nov. 17. 00:57
 5/7 anonim válasza:
Tinder nem rossz, csak vadászni kell a komolyabban tervező nőket de vannak. Badoo ugyanez csak ott arányaiban több a komolyabb talán. De mindkettő rendkívül a külsőségekre alapoz szóval ha kevésbé vagy szép akkor ezeken az oldalakon nem rúgsz labdába és ez egy jóindulatú tanács. :D Ha nem tudsz magadról legalább 2-3 tényleg jó fotót lőni, plusz valami egyedi poént villantani a profilodon akkor ne tolj bele időt és pénzt. :)
2020. nov. 17. 01:02
 6/7 A kérdező kommentje:
na ez a baj, rohadtul nem tudok magamról előnyös képeket csinálni :D na de majd megnézem neten, hogyan kell ügyesen szelfizni :D
2020. nov. 17. 01:12
 7/7 anonim válasza:

Van az elittárs, technikailag egy hulladék az oldal, fizetés nélkül semmit sem tudsz csinálni, de ez garancia arra hogy komolyan keresgélnek az emberek.


De idősebb korosztály és átlagban nem insta modellek vannak fent, sőt rengeteg a ronda nő.

Napi 20 jelöltet dob fel az oldal szóval nem lehet sokat válogatni, de legalább nem lógsz rajta egész nap.

2020. nov. 18. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!