Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyenkor érdemes még egy...

Ilyenkor érdemes még egy talira esélyt adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Randiztam egy sráccal, előtte 1 hetet beszéltünk chaten (mert online ismertük meg egymást).

Viszont neten végig tökjó fej volt, "férfias" kisugárzás még képeken is.

Meg olyan jól megvolt a hullámhossz, tök sok közös téma, egyetértés, szóval én mindig vártam hogy írjon nekem mert tökre tetszett az "online stílusa", meg telón is beszéltünk. Taliztunk és jó fej volt, de nem igazán az a stílusa volt ahogyan írt, nem is volt olyan férfias, és a hangja se és nem jött annyira át a dolog, csalódott voltam. És írt a tali után fbkon és megint ilyen "jó stílusban" és úgy érzem az élő alapján visszautasítanám, de egyszerűen meg tökjó vele neten beszélni és tudom hogy nem itt kéne "élnem" de emiatt teljesen összevagyok zavarodva hogy mivan ha a srác zavarba volt v vmi és még nem bontakozott ki ez a férfias , jófej én? Vagy hagynom kéne?


23L , 26F


2020. nov. 17. 19:48
 1/6 anonim válasza:
Szerintem off. Te is mondtad, csalódtál a valóságban. Valszeg bemesélted magadnak hogy más.
2020. nov. 17. 19:51
 2/6 anonim válasza:

A könyv is jobb szokott lenni a filmhez képest. Most átélted ezt :)

Magadnak mutasd meg hogy adsz egy esélyt még aztán lehúzod a srácot. Ha nem teszed meg, bánni fogod, mert mindig ott motoszkál, hogy "mi van ha mégis jó lett volna?"

2020. nov. 17. 20:59
 3/6 anonim válasza:
Élőben ismerszik meg az ember igazi énje. Ami írásban, az csak egy szerep. Szerintem ne pazarold az idejét ebben az esetben. De te tudod.
2020. nov. 17. 22:49
 4/6 anonim válasza:
az is lehet,hogy élőben nehezebben nyílik meg
2020. nov. 18. 04:21
 5/6 anonim válasza:

neten mindenki könnyebben elengedi magát, lazább az ember - sokan ezért is esnek vele túlzásba.

élőben mindenki visszafogottabb. különösen, ha még introvertáltabb, nem annyira társadalmi ember, nem szokott nagyon társaságba járni, idegen neki ez a terep, így pláne jobban feszélyezheti a helyzet.

persze az is benne van, hogy írásban kevésbé vannak hangsúlyok, nem látod az arcát, így a képzeleted kiszínezi, mögé képzelsz valamit, ami vagy ott van, vagy nincs, de a jelek szerint az élő kommunikációján neki nehezebb kimutatnia, mint neked az írásába beleképzelned.


hogy adsz-e neki még esélyt, az csak rajtad múlik, neked kell tudni, hogy mennyire könnyű másikat, jobbat találni helyette és vajon a következő jobb, vagy rosszabb lesz ennél és mivel veszítesz vajon többet, ha vele próbálkozol még és kiderül, hogy mégsem lesz jobb, vagy ha másikat keresel, akivel szintén nem lesz jobb, viszont marad a kérdés, hogy ebből lehetne-e jobb.

akár le is egyszerűsíthetjük annyira, hogy vajon elég nagynak érzed-e a kínálatot (pláne jó lehetőségekből), hogy kihagyd őt és tovább keresgélj inkább...

2020. nov. 18. 11:25
 6/6 anonim válasza:
na mi lett végül? :D
2020. nov. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!