Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vagytok úgy hogy egyáltalán...

Vagytok úgy hogy egyáltalán nem kell kapcsolat de néha még is jól esne?

Figyelt kérdés

Én azon vagyok réges régóta hogy nem kell kapcsolat , mindenkitől csak a szenvedést hallom meg a veszekedést, jó persze valakik megvannak de én inkább magamat nem értem, pénz így pénz úgy , én úgy gondolom hogy inkább magamra költekezek és nem hiányzik senki se az életembe , volt rossz élményem "kapcsolat" terén , igen tudom biztosan emiatt gondolom azt hogy nekem nem kell senki soha , de annyira élvette a kedvemet az egész világ hogy bárki is legyen velem vagy bárki is érdekeljen... , úgy vagyok az egésszel hogy egyáltalán nem kell senki és szerintem képes vagyok akár egyedül is leélni az életem , de néha mégis jön egy olyan érzés hogy azért még is kell valaki , de van mikor ki csavarom a répát és már el is múlik ez az érzés :D szóval érdekes , ti hogy vagytok ezzel ? Nagyon nehéz az én szerelmi témám mert egyszerűen nem merek senkit se közel engedni magamhoz csak egy bizonyos határig, szeretek ismerkedni meg sokszor egyedül is szeretek lenni és szeretem a nyugalmat és nem érzem azt hogy meg kéne változnom , lehet önző vagyok vagy nem is tudom minek nevezzem magamat , mondjátok meg ti :D

23/F



2020. nov. 18. 23:10
 1/9 anonim válasza:
Magyarul barátság extrákkal kapcsit keresel?
2020. nov. 19. 00:08
 2/9 anonim válasza:
Simán gyáva vagy.
2020. nov. 19. 00:10
 3/9 anonim válasza:
Mikor elkap az érzés, verd ki és élj tovább egyedül, komolyan.
2020. nov. 19. 04:35
 4/9 anonim válasza:
Ugye tudod, hogy vannak lányok akik pontosan ezzel foglalkoznak, hogy társaságot nyújtsanak, ha megkívánod? Persze némi szponzorálás fejében.
2020. nov. 19. 05:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gyávaság, nem vagyok homár vagy ilyesmi egyszerűen sokszor úgy vagyok a kapcsolati dolgokkal hogy nem hiányzik , pedig jó lenne a törődés meg a szeretet meg minden ,de mikor eljutok egy pontig hogy lehetne valami kapcsolat akkor már nem vonz a dolog , nem is vagyok egy a krvazos típus se perverz.. hiányzik ez a szeretet dolog pedig
2020. nov. 19. 06:19
 6/9 A kérdező kommentje:
A vágyamat szeretném megerősíteni hogy igen is keljen valaki és tartós is legyen
2020. nov. 19. 06:22
 7/9 anonim válasza:

2 dolog állhat itt fent:

A csalódás mélyen benned van és nem találkoztál még a megfelelő emberrel.

2020. nov. 19. 07:51
 8/9 anonim válasza:

Persze. Abban is van jó, ha egyedül vagy. És abban is, ha párkapcsolatban.

Nem kell ennyire túlgondolni. Fiatal vagy. Lesznek ilyen és olyan időszakok is az életedben. Nem kell most örökre párt találnod.

2020. nov. 19. 09:04
 9/9 Shai-Hulud válasza:
Van így, persze. Én ezzel 25 év házasság után is így vagyok. :-)
2020. nov. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!