Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire gondolja komolyan?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gondolja komolyan? Akar egyáltalán valamit vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
A dolog ott kezdődött, hogy össze jöttem egy nálam 2 évvel idősebb fiúval! Elég gyorsan történt ez a dolog mert 4 napja beszéltünk és a harmadik találkozón már össze is jöttünk! De ezt a három napot szinte végig együtt töltöttük! Előtte neki hosszabb párkapcsolata volt egy olyan lánnyal akit én is ismerek! Eléggé nőcsábász a fiú ugyanis rengeteg lányt hülyített illetve sok lányt hitegetett, de egyikükkel sem jött össze! Tegnap elég furcsán viselkedett mert ami velem kapcsolatos mindenen ki akadt! Én még nem akarok nála aludni illetve ugy sem akarok meg semmit tőle mert nekem ez így gyors lenne és ezt el is mondtam neki! Azt mondta meg érti mert hogy szeret! De valamiért mégis kételkedem ebben! Azon is gondolkodtam hogy még a volt barátnőjét szereti mivel az előttem lévő lányt akivel alakulóban volt a volt barátnője miatt hagyta ott mert hogy szereti még! Tegnap mondta hogy ma nem is akar talizni mert hogy a haverjaival van!

2020. nov. 13. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szállj ki ebből.

Totálisan labilis a srác.

Csak egy szín vagy a palettán.

Nem az a lényeg, hogy mit mond, hanem az,

hogy mit tesz, mit csinál.

Amikor veled van, nyilván el akarja érni a célját,

szépeket mond, azt mondja, amit hallani szeretnél.

Sőt, mivel nem dőlsz be neki elsőre, nagyon "megértő".


Ne higgy neki.

Szélhámoskodik.

Elképzelhető, hogy azért hagyta el az exe, mert

akkor is csajozott.


Ott van a térképen, majd jelentkezik, és kezdi elölről,

mert jó lenne neki egy kis "barátkozás".


Szállj ki ebből.

Annyi helyes, normális fiú van a világon.

Biztos a környezetedben is, csak lehet, hogy még

nem láttad meg.


Amit leírtál, évtizedes tapasztalat, hogy

nem lehet adni a szavára és nem lehet építeni rá

egy kapcsolatot.


Menekülj ki ebből, felejtsd el.

Én blokkolnám a telefonszámát is.


Kell ez neked?

2020. nov. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én rövidebb leszek: tipli. Amúgy csak a felkiáltójel működik a klaviatúrán az írásjelek közül?
2020. nov. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 láthatóan működött a kérdőjel is. :D


Kérdező, nem használ ki, mert még nem tud. Az akkor jönne, ha már van köztetek valami szexualitás. :) De gyanítom, hogy tervezi. :D

2020. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!