Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Győr és környékiek valakinek...

Győr és környékiek valakinek van kedve ismerkedni, vagy akár kapcsolatot létesíteni? (Ha engedik a körülmények, és hasonlóan csúnyák vagyunk Kappa) 20/F

Figyelt kérdés
Szeretek új embereket megismerni, elég nyitott vagyok. Tudok retardált és komoly is lenni. Tipikus átlag kinézetem van normál testalkattal. 176cm vagyok. A belvárosban lakom. Viszonylag sok szabadidőm van szóval tudunk találkozni bőven. Az nyilvánvaló hogy egy ilyen oldalról szinte lehetetlen kapcsolatot találni, és nem is itt érdemes keresni, de ha meg próbálom veszíthetek, ha meg se próbálom már veszítettem(Túl bölcs vagyok tudom köszi) A másik részről meg ha ugrik a 'kapcsolat' akkor marad az ismerkedés/haverkodás, ami már fél win. (Felőlem aztán inni is kimehetünk, úgy is romokban a világ) Alapból ritkán iszok, de ha van kivel akkor mehet simán. (Hetero vagyok tehát a lányokat szeretem, mielőtt félreértések esnének)

2020. nov. 19. 11:14
 1/2 anonim válasza:
Zsír 💪 én is 20 éves vagyok, de srác (hetero), ha gondolod elmehetünk futni vagy ilyesmi 😅😀
2020. nov. 19. 11:21
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom mennyire lesz belőle 'kapcsolat',talán az is lesz, de szívesen haverkodok,ismerkedek veled, ha gondolod akkor beszélhetünk
2020. nov. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!