Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy soha...

Miért van az, hogy soha senkivel nem marad meg a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Én próbálkozok mindennel, találkozni, írogatni stb, de egyszerűen egy idő után megszűnik a barátság. Nagyon egyedül vagyok itt Győrben. :(

2018. júl. 26. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ákos te vagy az?
2018. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. :D Lány vagyok :D
2018. júl. 26. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahh :') Pedig jó tipp volt. Egyébként ennyi infóból honnan tudhatnánk miért nehéz fenntartani másokkal a kapcsolatot ? :D

Valószínűleg nincs élőben kontakt és ezért nehéz közös témát találnotok. Sokkal könnyebb életben tartani egy kapcsolatot ha van közelmúltbeli közös élményetek.


Meg ha ilyen könnyen elszakadtok egymástól akkor valószínűleg nem is voltak azok igazi barátok.


Ha akarod leírhatod mi a helyzet veled, meg mi történt, bár nem ígérem hogy érsz vele bármit is :D


Egyébként ez mindenkinek nehéz. Én is tapasztaltam sokszor.

2018. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt vagyok velem dumcsizhatsz, ha gondolod?
2018. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet a túlságosan tapadós a jellemed, amit mások hosszútávon megutálnak és herótjuk lesz tőled. Vagy lehet idegesítő vagy, a hangod a stílusod bármi. Persze találgathatunk napestig akkor se talájhatjuk ki mivel nem ismerünk annyira, vagy is h élőben. És így ez szinte lehetetlen. Hány éves vagy? ki ez a mineki akik lekoptatnak? milyenre pontoznád magad egy 10es skálán és miért?
2018. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már írogatást sem csinálom. introvertált vagyok, és nagyon felemészti az energiáimat a cseverészés, barátkozás. Van párom... persze nem elég ennyi emberi kapcsolat, de nem tudom a fél életemet kapcsolatok kezdeményezésével tölteni. Kicsit letettem róla, és átálltam arra, hogy a munkámat-hobbijaimat próbálom úgy megválasztani, hogy új és új emberekkel találkozzak.

Adják magukat a lehetőségek. Nagyon ritkán, de legalább nem merül ki az agyam minden nap 🙂


25f

2018. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!