Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Igaz a legenda, miszerint itt...

Igaz a legenda, miszerint itt egy normalis, ertelmes lany sincs? Bizonyitsatok be az ellenkezojet lanyok :)

Figyelt kérdés
F25
2020. nov. 25. 20:24
1 2
 11/11 anonim válasza:

Az összes lány nevében kikérem magamnak!


19 vagyok, orvosi egyetemre készülök, vannak nyelvvizsgáim, terveim és célaim az életben. Szerintem sok értelmes embert találsz, ha kinyitod a szemed. Beszéltem itt már jogász és orvosis illetővel is, sőt volt egyszerű bolti eladó is, totál rendben volt.


De egyébként teljesen relatív, hogy ki számít szerinted értelmesnek. Egy több diplomával rendelkező személyhez képest én egy senki vagyok. Ugyanakkor nem értek a mezőgazdasághoz sem, így ennek fényében nem lennék abban a kategóriában sem túl értelmiségi. Minden csak viszonyítás kérdése. :D

2020. nov. 26. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!