Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » (Meleg kérdés) Esetleg valaki,...

(Meleg kérdés) Esetleg valaki, aki komolyabb felfogással és céllal közelíti meg az ismerkedést és nem csak egyéjszakás kalandot szeretne?:)

Figyelt kérdés

22 éves budapesti egyetemista srác vagyok és igyekszem az emberibb oldalát megközelíteni a dolgoknak, tehát nem meztelen fotók által ismerkedni. Nincs túl sok elvárásom úgy gondolom, szeretek intelligens fiúkkal beszélgetni - bár tény azt szeretem, ha a másik magasabb mint én (180+).


Lenne itt olyan srác/pasi, aki szívesen ismerkedne, beszélgetne kötetlenség nélkül?



2020. máj. 18. 16:03
 1/6 anonim válasza:
Nagyon sokan vagyunk így ezzel, biztosan találsz magadhoz valót.Kár,hogy kort nem írtál !
2020. máj. 18. 17:04
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első amit írtam az a korom:)
2020. máj. 18. 17:07
 3/6 anonim válasza:
Okés, kedves Barátom,de akit keresel, annak a korára gondoltam!!! Hogy ne írjon olyan,aki eleve kiesik emiatt !
2020. máj. 18. 17:10
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, így már értem...

A kor egy szám, és a tapasztalat mondja, hogy nem sok mindent határoz meg, akárki normális levelére nyitott vagyok. Ugyanakkor ha azt vesszük akkor még 35 éves korig alakulhatna más is, nem csak barátkozás.

2020. máj. 18. 17:15
 5/6 anonim válasza:
Lehetetlen kategória sajnos.
2020. máj. 18. 18:35
 6/6 anonim válasza:
Akivel igazán dolgod van, azt az ördög talicskán is utánad tolja, elég, ha nyitott szemmel jársz:)
2022. márc. 13. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!