Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány akivel...

Kuryy kérdése:

Van itt olyan lány akivel lehet 1 értelmes mondatnál többet beszélni?

Figyelt kérdés

25 F

Hat gaz a helyzet es a társkereső oldalakon csak azt tudják hajtogatni h értelmes inteligens ( ferfiakkal ) szeretnének beszélni közben 2 mondat a max amit saját maguk össze tudnak rakni ...

Vélemények vagy csak én látom igy ?!



#társkereső #Tinder/badoo
2020. nov. 30. 22:46
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

Még az sem ártana, ha vessződ is lenne :-()

Nem minden a gyorsaság. Én például sokkal többre becsülöm a pontos, szabatos írást - főleg egy ilyen fórumon, amelyik elvileg az örökkévalóságig megmarad.

Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Viszont az is igaz, hogy ha ez neked nem természeted, akkor ne erőltesd minden áron, mert később visszaüthet.


Amúgy hallottam én már itt csodákról... legalábbis hosszabb, több éves kapcsolatról, ami itt kezdődött.

2020. dec. 1. 01:08
 12/32 A kérdező kommentje:

Innen még nem hallottam

Tájékozódni járok fel az oldalra kb 1 éve nem néztem fel ide , bar most az unalom csodákra képes.

Kíváncsi voltam , hogy mások mit látnak mostanában.

2020. dec. 1. 01:12
 13/32 A kérdező kommentje:
Egyetértek az írás az örök ahogy mondják a nagyok .
2020. dec. 1. 01:13
 14/32 anonim válasza:

Sokat romlott az oldal, mert egyrészt az emberek unatkoznak, másrészt meg az üzemeltetés ráállt a mennyiségre a minőség helyett.

De azért még néha előfordul valami értelmesebb írás is.

2020. dec. 1. 01:15
 15/32 A kérdező kommentje:
Mindenhol vannak buta emberek de arányában arra felé vannak normálisak is .
2020. dec. 1. 01:19
 16/32 anonim válasza:
Mondom, hogy nekem írjatok, csajok.
2020. dec. 1. 11:19
 17/32 anonim válasza:
2 es fáj az igazság mi?egyből elkezdtél terelni.csak leirta hogy milyen a legtöbb nő ennyi.
2020. dec. 1. 13:49
 18/32 anonim válasza:

hát nézd, nekem az értelmes ember ott kezdődik, hogy tudja használni az ékezeteket (ezt amúgy nem vágom, mégis mitől olyan lassú dolog az ékezetet leütni a rövid hang helyett?) meg esetleg központozik is. a "romantikus" stílusodtól meg csak azt nem tudom eldönteni, hogy röhögjek vagy sajnáljam szegényt.

szerintem nem a női nem hibája, ha nem szeretne visszasüllyedni a nyolc általános szintje alá...

2020. dec. 1. 18:15
 19/32 A kérdező kommentje:
Erős nagyon erős mutattam 2 lehetőséget h tudok mas is lenni es tarsitasz hozza minden szart sajat magadra kivetitve ... Ember mivan veled ?? :d
2020. dec. 1. 20:20
 20/32 anonim válasza:

Én az olyan pasikkal, akik igazán érdekelnek, szoktam beszélgetni, akár 2 mondatnál többet is, szóval megeshet, hogy az illető lányok nem érdeklődtek eléggé irántad.


Vannak olyan esetek is, hogy a pasik amúgy nem törekednek arra, hogy fenntartsák a beszélgetést, ez legtöbbször akkor fordul elő, amikor találnak egy jobb nőt és talomban tartanak későbbre, bár ez oda-vissza játszik, ugyanezt nők is megcsinálják.


Próbálj találni valami közös pontot a csajokkal, amiről ők is tudnak többet beszélni.

2020. dec. 1. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!