Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány akivel...

Kuryy kérdése:

Van itt olyan lány akivel lehet 1 értelmes mondatnál többet beszélni?

Figyelt kérdés

25 F

Hat gaz a helyzet es a társkereső oldalakon csak azt tudják hajtogatni h értelmes inteligens ( ferfiakkal ) szeretnének beszélni közben 2 mondat a max amit saját maguk össze tudnak rakni ...

Vélemények vagy csak én látom igy ?!



#társkereső #Tinder/badoo
2020. nov. 30. 22:46
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Kedves előző! Tudod van az a mondás hogy külső megfog, a belső megtart.

Nem fogok olyan Nőre ráírni aki nem tetszik egy kicsit sem, de ezzel a nők is így vannak. A badoon már lassan minden olyan nő topnak számít, akinek nincs gyereke vagy nincs rajta 30 kiló felesleg. Már egy ideje lejjebb adtam a mércét, nem fullos nőkre vadászok.

2020. dec. 12. 16:54
 32/32 anonim válasza:
Bocsánat akkor, ezt nem tudhattam. Ez igaz igen, hogy fontos egyéni megítélés alapján, csak néhány pasinak irreálisak az elvárásai a nőkkel szemben, engem csak ez zavar.. pl a természetes nők egyáltalán nincsenek már értékelve, holott pár évvel ezelőtt még a természetesség volt a legfontosabb
2020. dec. 12. 19:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!