Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szeretne kizárólag komolyan ismerkedni egy húszas évei legelején járó egyetemista fiúval? (többi lent és képet is linkelek)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szinte mindenki kép alapján fog dönteni, de azért írnék egy kicsit magamról:D


Egy életvidám srác vagyok, aki imádja az állatokat, nagyon szeret nevetni, beszélgetni, vezetni, utazni, netflixezni, snowboardozni és sütni (bár nem vagyok benne valami profi:D). Legjobb tulajdonságom, hogy mivel lehetetlen kihozni a sodromból és mérhetetlenül elfogadó vagyok, ezért nagyon könnyű velem jól kijönni és egyáltalán nem szoktam veszekedni (párkapcsolatban sem). Rossz tulajdonságom pedig, hogy elég sok tudok lenni egy idő után😅

Eddig csak hosszú távú párkapcsolataim voltak, szóval a szándékaim komolyak és főként belső tulajdonságok alapján keresnék társat.

Átlagos a magasságom és a testsúlyom, nem járok kondizni/sportolni (de régen versenyszerűen sportoltam évekig) és zöldeskék szemem van (a képen nem látszik rendesen).


Kép rólam: [link]


Ha esetleg felkeltettem az érdeklődésed, akkor kérlek privátban írj:)


Ui:

-Igen, nagyon jól tudom hogy nem vagyok egy jóképű, magas és kigyúrt srác. A képet csak azért linkeltem, hogy biztosan olyan írjon akinek legalább külsőre is so-so megfelelek.



2020. dec. 5. 06:03
 1/6 anonim válasza:
Ez egy korrekt kérdés, bár nem vagyok nő, de normálisnak tűnsz leírás és kép alapján is, sok sikert!
2020. dec. 5. 09:03
 2/6 anonim válasza:

Helló! Kívánom, hogy egy normális lány találjon rád, aranyos vagy. Nekem fiatal koromban bejöttek az ilyesmi tulajdonságokkal rendelkező srácok. A férjem is hasonló. Végtelenül türelmes, és jól süt-főz :), imádja az állatokat és a kertet.

Egyébként mennyi idős vagy?

2020. dec. 5. 12:58
 3/6 anonim válasza:
Nagyon szimpatikus vagy számomra, én viszont nem vagyok elég komoly... és nem is a korosztályodba tartozom :)
2020. dec. 5. 14:27
 4/6 anonim válasza:
Szia nekem lenne kedvem ismerkedni. Szimpatikus vagy. Ha gondolod írj nyugodtan. 21/N
2020. dec. 5. 14:47
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia kedves kettes! Nagyon szépen köszönöm:) Hatalmas mosollyal olvastam amit írtál, sok boldogságot kívánok nektek még nagyon-nagyon sokáig!!


Hát félve merem leírni, de nemsokára vén 22 éves leszek:D

2020. dec. 5. 21:17
 6/6 anonim válasza:
Ráadásul nem is akarsz ismerkedni.semmi közöd a kérdéshez.huszonéves se vagy
2020. dec. 6. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!