Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedni komoly szándékkal...

Ismerkedni komoly szándékkal szegedről?

Figyelt kérdés

Fiúk válasza érdekelne.

Nem egyéjszakás társat keresek, hanem komolyan valakit akivel meglehet osztani az örmömeim és közös emlékeket lehet gyűjteni.

Lassan 17 éves lány vagyok, soványka, de nem anorexiás hosszú szőkés barna hajam vanfelemás színű szemekkel az egyik világos barna a másik sötét zöld, 170cm vagyok .

25 fölöttiek nem rendelkeznek nagy előnnyel. Lehetőleg a vékony alkatúak írjanak, nincs bajom a macifiúkkal, tudom hogy van jó is és nem a külső a minden de azért nekem is van ideálom.

Várom a válaszokat.😊



2020. dec. 7. 09:33
 1/2 anonim válasza:
20 vagyok, meg 20 centivel magasabb tőled, vékonyabb alkatú. Ha ez így okés, akkor írj :D
2020. dec. 7. 10:03
 2/2 anonim válasza:

Szívesen ismerkednék veled, de sajnos tuti nem tetszenék, így meg se próbálom. Volt már barátnőm, de hogy újra legyen..elengedtem. Nincs önbizalmam.


Ettől függetlenül remélem Te szerencsésebb leszel, és sikerrel jársz.


Lassan 17 éves soványka, de nem anorexiás fiú

2020. dec. 8. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!