Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sokan vagyunk, akik párkapcsol...

Sokan vagyunk, akik párkapcsolat hiányában és család hiányában egyedül töltik az ünnepeket?

Figyelt kérdés

Én 34 éves férfi vagyok Budapesten és fél éve lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak és ez lesz az első ilyen időszak, hogy egyedül töltöm.

Nekem eddig mindig a párom volt a barátom, társam, szeretőm, családom is együtt.

Most viszont nincs senkim.

Van még igy valaki ezzel?



2020. dec. 12. 13:49
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Nem fog senki megsajnálni és ismerkedni veled ezért .Hiába az indirekt felhivás.Mivel társkeresés kategória ezért még érdeklődésnek is máshova kellett volna pl magány egyedüllét.
2020. dec. 12. 13:50
 2/27 anonim válasza:
Keményen hangozhat amit irtam de igy van
2020. dec. 12. 13:51
 3/27 anonim válasza:

Nem tudom hányan leszünk, de én is...

F.

2020. dec. 12. 14:01
 4/27 anonim válasza:

Sokan vannak, bizony. Karácsony nélkül is...

Tudom milyen érzés, de mindig jön vmi jobb.

2020. dec. 12. 14:08
 5/27 anonim válasza:
Ennyi évesen nem voltam ekkora balfék:D
2020. dec. 12. 14:09
 6/27 anonim válasza:
Legalább több marad:D
2020. dec. 12. 14:10
 7/27 A kérdező kommentje:

1es!

Kérlek akkor tedd át másik kategóriába!

Amugy meg a tarskeres mint fogalom, nem egyenlő azzal hogy akarok is valamit valakitől!

Szimplán ide lett kiirva, mert itt több ember nézi aki mondjuk egyedül van!

Gondolom én, mivel társat keresnek...

Nem az volt a cél, hogy valaki is megsajnaljon!

Durva lenne, ha igy ismeretlenbe valaki megsajnalna és mondaná hogy jöjjünk össze, hogy ne egyedül töltsd a karácsonyt! :D

Szerintem gondold át amit írsz és ha unatkozol akkor trollkodj máshol vagy nyomd el magad fiam! ;)

Kellemes ünnepeket kívánok neked!

2020. dec. 12. 14:12
 8/27 anonim válasza:
Én is. De jövőévben remélem már lesz kivel töltenem :)
2020. dec. 12. 14:14
 9/27 A kérdező kommentje:

Látom 5-ös, 6-os is beállt a sorba!

Nyilván nem ide írogatnatok, ha lenne kivel beszélgetni vagy el lennétek foglalva a saját eletetekkel! :D

Jó mulatast!

2020. dec. 12. 14:14
 10/27 A kérdező kommentje:
Nyilván jön valami jobb és ez is csak egy időszak, csak kíváncsi voltam, ki hogy éli meg az egyedüllétet, mondjuk ugy hogy hozzászokott a társasági dolgokhoz...
2020. dec. 12. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!