Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek így korona vírus...

Szerintetek így korona vírus idején mennyi esélye van a nagyon duci lányoknak párt találni?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha hülyeség a kérdés.

Igazából nagyrészt csak kíváncsiság, hogy 20 éves fiatalként ebben a helyzetben mégis hogy lehetne valami normális(nak tűnő) kapcsolatot kialakítani, amikor még azoktól is ,,elzárkózunk" akiket szeretünk, és már megvan a kapcsolat.

Köszi az értelmesen, normál hangvételben megfogalmazott válaszokat. :)



2020. dec. 12. 23:57
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Jelenleg azt lehet tenni, hogy neten megismeritek egymást, aztán ha vége lesz ennek, találkoztok.
2020. dec. 13. 00:00
 2/27 anonim válasza:
ugyanakkora mintha nem lenne korona.
2020. dec. 13. 00:09
 3/27 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék!
2020. dec. 13. 00:32
 4/27 anonim válasza:
Ugyan akkora, mint ha nem lenne vírus. A fogyás lehetőségei most is adottak, ezt a barikád másik oldalán harcolók is tudják.
2020. dec. 13. 01:16
 5/27 anonim válasza:
Szerintem egy lány, de akár egy fiú pártalálásában a "duciság" annyira befolyásoló tényező a koronavírus ideje alatt, mint azelőtt volt. Nem látom, miért tenné az ismerkedést nehezebbé egy "duci lánynak" a koronavírus/korlátozások. Azt említetted, hogy "még azoktól is elzárkózunk, akiket szeretünk" Először is, ez hogy jön a ducisághoz? Másodszor, én azt azért annyira nem hiszem, hogy az emberek zöme full elzárkózna. De hogyha azt is mondjuk, hogy igazad van, akkor is ez az elzárkózás max a fizikai érintkezésre vonatkozik, mert attól még ugyanúgy tudsz beszélgetni/írogatni, tehát tartani a kapcsolatot a másikkal, szóval ennél a pontnál azt tudom javasolni, amit az egyes is írt.
2020. dec. 13. 01:45
 6/27 anonim válasza:
Ha írsz nekem akkor könnyű :) imádom a duci lányokat. 24/F
2020. dec. 13. 02:08
 7/27 anonim válasza:
Kérdező! Nea vírussal, és nem a duci lányokkal van a gond.
2020. dec. 13. 02:31
 8/27 anonim válasza:
A nagyon ducit úgy mondják, hogy kövér.
2020. dec. 13. 03:01
 9/27 anonim válasza:
írj rám,ismerkedhetnénk 😉 30f
2020. dec. 13. 06:28
 10/27 anonim válasza:
Most is tudtok találkozni 8 előtt. Egymás lakásán meg 8 után is együtt lehettek.
2020. dec. 13. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!