Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit akarhat a csaj tőlem?

Mit akarhat a csaj tőlem?

Figyelt kérdés

Sajnos ezt nem tudom azért mert nem sok csajismerősöm volt eddig, ezért ezt nézzétek el. Legyenek szívesek azt is mérlegelni, hogy csak chat-en írtunk egymásnak (16 évesek vagyunk) és ezért értem félre ezeket.


Küld nekem néha szelfiket facén (viccesek, és tetszenek nekem), szívet/szíveket ad a történetemre facebookon.



2020. júl. 23. 21:11
A kérdező szavazást indított:
barátság
több mint barátság
ismerkedés és a többi majd eldől
35 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Nagyon "erősen" ismerkedik. Szóval szerintem van rá nagy esél,y hogy jelenleg többet akar; úgy gondolkodik, abban gondolkodik; később esetleg majd meggondolja magát; ha mégse jössz be neki anynira; mert átgondolta; de szerintem egyelőre kapcsolatot akarhat tőled; ha mondjuk te is őtőle akkor tök jó; de ő szerintem számításba vette, hogy 'csak barátok' is lehettek. Akár azért, mert ő meggondolja magát; vagy pedig azérzt, mert te nem akarsz többet. De szerintem egyelőre többre játszik, hogy tehát többet szeretne, mivel képeket küldözget, de még ha viccesek is a képek, akkor meg főleg, de mégha nem is viccesek; fenntartja még, hogy csak barátok lesztek. Vagy akár azt is, hogy akár még azok sem. De szóval elsőre szerintem nem pusztán szimpi vagy neki, hanem kifejezetten többet szeretne; és aztán a többit majd meglátjuk, úgy van vele; hogy bármelyikőtök mondhatja azt, hogy nem|. hogy stop.|
2020. júl. 23. 21:29
 2/8 anonim válasza:
(#1 vagyok, Egyébként én a 3. -ra mentem rá. )
2020. júl. 23. 21:29
 3/8 anonim válasza:
#1 szerintem a 16 évesek nem gondolják ezt ennyira túl... Mellesleg manapság csak szimplán divat szelfiket küldeni szívezgetni posztokat és hasonlók, főleg lányoknál.. Szóval szerintem ne könyveld el ezt annak hogy ő kapcsolatot akar. Persze ettől még lehet hogy azt akar de ezt nem ebből kell leszürni. Beszélgess vele minél többet személyesen és ha kapcsolatot akar akkor úgy is látni fogod rajta, hogy másképp viselkedik veled mint másokkal.
2020. júl. 24. 15:04
 4/8 anonim válasza:
Hívd el valahova, a többi meg majd kiderül. Max pofára esel és akkor mi van? Majd kihevered. :D 1 év múlva emlékezni se fogsz rá ha pofára esel, de ha nem lépsz megbánod.
2020. júl. 25. 12:46
 5/8 A kérdező kommentje:
De keresni nem szokott facén csak ha ráírok Facebookon.
2020. aug. 7. 13:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet, biztos van fontosabb dolga, meg nem tudom megállapítani a helyzetét pl( nem látom a facebook képén azt hogy ő fáradt, levert, boldog, ideges,) de abszolút nem lehet tudni semmit a helyzetéről, és így nem tudok ahhoz alkalmazkodni, hogyha ő például fáradt, fárasztó napja lesz.
2020. aug. 7. 13:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Most meg találkozni akar velem, vagy azt akarja hogy találkozak az unokahugával, esetleg mindkettő.
2020. aug. 8. 18:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbit már visszavonta, mert vicceltek csak.
2020. aug. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!