Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valaki szeretne...

Lányok, valaki szeretne ismerkedni? 22F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves, egyetemista Budapesti srác vagyok. Távoktatás alatt nem valami könnyű ismerkedni, szóval úgy döntöttem itt próbálok szerencsét (remélem nem bánom meg:D)


Egy nagyon lényegre törő bemutatkozás:

Földrajzos vagyok, ebből adódóan természetbolond. Imádok mozizni, jókat sétálni, társasozni (lelkes gyűjtő vagyok:D). Szeretnék egy partnert akivel jól el lehet beszélgetni, kedves, és van humora:)

Ha szimpi vagyok, írjatok:)



2020. dec. 16. 07:44
 1/3 anonim válasza:

Budapesten könnyű nőt fogni!!


Miert nem mész ki a parlament előtti karácsonyfa köré? Ott is sok nő van. A karácsonyfával szemben van egy forgatag.. Sok csajszi kószál ott egyedül.. Pár száz méterre ott a Meki.. Ott is rengeteg a hölgyike...


Ennyire nem megy?! Attól hogy van ez a szar attól még a nők mászkálnak az utakon...



De kár hogy nem Pesten vagyok most...

F

2020. dec. 16. 11:53
 2/3 anonim válasza:
Azok ott a karifánál szajhák! 5 forintot nem érnek. Kb tesznek mindenre, flegmák, csórók, és humortalan mufurc idióták. Fideszesek :-D
2020. dec. 16. 18:15
 3/3 anonim válasza:
Tényleg van olyan hely most Budapsten, ahol lehet élőben ismerkedni? Nem csak rohan mindenki intézni a dolgát minél hamarabb a hidegben, na meg hogy hazaérjen 8-ra?
2021. jan. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!