Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valahol veszett fejsze nyele,...

Valahol veszett fejsze nyele, de megszeretném próbálni: Lenne esetleg olyan lány, aki?

Figyelt kérdés

A szilvesztert velem töltené? Évek óta telnek egyedül az év végéim, és jól esne, ha lenne társaságom. Ha csak szimplán barátként lenne velem valaki, még annak is örülnék!

32 éves vagyok, szóval min 22 éves kortól. Jász-Nagykun Szolnok megyei vagyok, szóval hasonló távból keresnék.


2020. dec. 16. 07:57
1 2
 1/20 anonim válasza:
Szigorúan maszkban, másfél méteres távolságot tartva a számítógéptől, online esetleg
2020. dec. 16. 08:08
 2/20 anonim válasza:
LAN party lesz?
2020. dec. 16. 08:11
 3/20 A kérdező kommentje:
A beteges kötekedésen kívül esetleg érkezik normális válasz is, vagy csak ilyen kötekedő emberekre számítsak?
2020. dec. 16. 08:13
 4/20 anonim válasza:
1es voltam. Oké, ha neked ez már kötekedő volt, akkor engem felejts el. Pedig megpróbáltam
2020. dec. 16. 08:16
 5/20 anonim válasza:
Ne haragudj, de nulláról százra akarsz hajtani a legelső alkalommal, ehhez pedig eléggé kétségbeesettnek kell lenni. A nők ezt megérzik. Nekik is kell a vadászat, az érzés, hogy igazán kellenek valakinek és nem csak átmennek inni és dugni.
2020. dec. 16. 10:18
 6/20 A kérdező kommentje:
Ahogy a szavaddal éljek, nem a "dugás" érdekel. Amint írtam, én annak is örülnék ha csak haveri alapon itt lenne valaki.
2020. dec. 16. 11:15
 7/20 anonim válasza:
De ezt senki nem veszi be. Akkor úgy írtad volna a kérdést, hogy lenne -e olyan ember, aki veled töltené a szilvesztert? De neked kizárólag lány kell.
2020. dec. 16. 11:17
 8/20 A kérdező kommentje:

Uhh, bocs, hogy max annyi hátsó szándékom van, hogy ha meg van a szimpátia, akkor összebújva filmezzünk, zenéljünk. Miért kell a másikba a kivetni valót keresni, nincs jobb dolgod, mint nekem beszólni? Plusz, nem vagyok alkoholizálós, szóval más hangulatba kétlem, ha kerülnénk.

Igen, kétségbe vagyok esve, mert nem vagyok extrovertált, nem járok emberek közé és nincs is ismeretségi köröm. Viszont mivel nincs édesanyám, már január 3.-ával 11. éve, apámat meg annyira nem szeretem, meg ő úgy is a saját házába, a barátnőjével van, meg családjával, 32 évesen nem fogok a nyakukra mászni. De mindegy, kár volt kitenni a kérdést.

2020. dec. 16. 11:30
 9/20 anonim válasza:

Nem megsértődni kell, hanem felfogni a dolgot.

Egy nő nem azt fogja gondolni, hogy te majd megállsz az összebújásnál és milyen jót fogtok bulizni, hanem azt, hogy le akarod fektetni. Ráadásul egy vadidegen vagy, aki első alkalommal már fel akar vinni a lakására, ez neked nem lenne gyanús fordított esetben?

Te egész nyugodtan felmennél egy vadidegen férfi lakásába úgy, hogy csak ti ketten vagytok? Ugyan már.

Ennek nem ez a módja. Ezért kell előtte ismerkedni, randevúzni, beszélgetni és ha minden jól alakult, utána felmenni egymáshoz.

De rögtön bele a közepébe? Kizárt.

2020. dec. 16. 11:34
 10/20 anonim válasza:
Persze, aztán meg reggel az árokból húznak ki mi?
2020. dec. 16. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!