Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy 63cm-es fejsze valóban jó...

Egy 63cm-es fejsze valóban jó otthonra fát vágni?

Figyelt kérdés
Átlagos korulmenyekhez. Most szeretnék majd vásárolni. A régi tönkrement. Azt írja hasito fejsze, szinte tonkretehetetlen, üvegszálas nyél. Jónak tűnik nagyon de nem kellenne nagyobbnak lenni vagy ez elég? 2 kg-os. Meg akkor vennék mellé egy kisebbet is, ami csak 34 cm hogy könnyű legyen gyujtost is vágni. Jó lesz szerintetek? Szóval az már inkább kisbalta szerintem. Köszönöm.

2020. ápr. 9. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
hasítani sok mindent lehet , de aki nem akarja magát szopatni az biza méretesebb szerszámot vesz
2020. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy aprófát igen.
2020. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyújtós vágni nagy, hasogatni kicsi.
2020. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek hány kg lenne jó és hány cm? Ha tegyük fel rönköket is fel kell vágni.
2020. ápr. 9. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Rönkökhöz egy ilyen már megteszi:

[link]

De tudod mit? Vegyél egy ilyet és megvagy akármire:

[link]

2020. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez az Extol fejsze borzasztó. Az az egyetlen előnye, hogy nem jön le a feje, de egybként nagyon rövid ez a nyél és szerintem a fejsze fej formája se az igazi, de ezzel még együtt lehetne élni.


Ez a 2 kg-os fejtömeg bőven elég, de a nyél az legyen hosszabb.

2020. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 darida ***** válasza:
FISKARS X27 XXL Hasítófejszét használok jópár éve. Hosszú nyele, kiváló acélja, csaknem 3 kg-os súlya igen gyors hasogatást tesz lehetővé. Csak javasolni tudom.
2020. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!