Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 22 éves lány keresné igényes...

22 éves lány keresné igényes partnerét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt tapasztalom, hogy hiába vagyok csinos, formás, értelmes fővárosi lány, egyszerűen bárhol társkeresőzöm, nagyon durva a lemorzsolódási arány.

A vírus miatt jelenleg otthon töltöm a napjaim, így a személyes ismerkedés kiszorult a lehetőségek közül több okból is, ezen már nem szeretnék radikálisan változtatni, látszik már az út végén a fény.

Szóval szeretnék első sorban beszélgetni olyan fiúkkal, férfiakkal, akik:


-Szeretnének családot, családcentrikusak

-Tudnak és akarnak is szeretni, komoly társra vágynak

-Akik értelmesek, jó beszélgetőpartnerek, és a személyes találkozó terén türelmesebbek lennének a vírus helyzet miatt

-Akik szeretnék aktívan és pihenve is kikapcsolódni, akik szeretnek élni


A külsőségekről is írok, hiszen álszent nem vagyok, a külső megfog, a belső megtart.

Szeretném, ha 180 cm lenne az illető, és szeretném, ha nem lenne csúnya. Tudom, ez relatív, nem Brad Pitt a belépő szint, nem érdekel a kockahas, a lakás vagy az autó, de csinos, ismerőseim szerint szép lány vagyok, örülnék, ha a beszélgetőpartneremhez tudnék vonzódni is.


Fogalmam sincs, milyennek kell lenni egy ilyen kis leírásnak, de ha magadra ismertél, írj rám kedves ismerkedni vágyó fiú, és mesélek magamról én is!


2020. dec. 19. 15:14
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

És te mit tudsz nyújtani?

Nem inkább azokkal kellene kezdeni kisasszony?


Csak már a f*szom kivan, hogy az ilyen huszonévesek mindig csak azt ecsetelik, hogy őnekik milyen óhajaik vannak (a sok negyvenes vállakozó pasi megint a majmok úgy körbeugrálnak a hercegnők körül, vicces látni amikor komoly felnőtt férfiaknak nulla önbecsülésük sincs ha a pvn(íról van szó).


Ezért keresek már én is idősebb nőket, mert ők már eljutottak oda, hogy rájöjjenek, hogy előbb adni kell és csak utána kérhetsz.


23/F

2020. dec. 19. 15:27
 2/29 anonim válasza:

#1 incel, ne is foglalkozz vele, sugárzik a frusztráció róla


Egyetemen nem tudsz ismerkedni? Van egy halom öntevékeny kör, program, etc.


Ha meg nem vagy egyetemista nem is értem hogy nevezheted magad értelmesnek

2020. dec. 19. 15:35
 3/29 A kérdező kommentje:

Pont az ilyen mentalitású emberek miatt tart ott a világ ahol.

Leírtam, ha magadra ismersz, írj, és mesélek magamról én is.

Van annyi önkritikám, hogy tudjam, lehetnek ilyen igényeim.

Mind külső mind belső terén.


Nem keresek 40 éves sugar daddyt.


Az pedig egyenesen felháborító, hogy a nőknek kell először villantani ahhoz, hogy kelljenek.

Ilyen srácokból nem kérek, köszönöm szépen.

Társat, párt, a másik felemet keresem, nem pedig hatalmat, pénzt, karriert.

Stabil életem van, amit építek folyamatosan, több belső értékem van, mint a legtöbb húszonévesnek, és külső téren sincs velem probléma, sőt.


Óhaj lenne a 180 cm és egy normális, vonzó arc? Vagy óhaj lenne, hogy keressen társat, komolyat, tiszteljen és szeressen?

2020. dec. 19. 15:35
 4/29 A kérdező kommentje:

2#

Egyetemista vagyok, de mint írtam, online, otthon van minden dolgom rég óta, és egyébként végzős vagyok, már nem valószínű, hogy be kell járnom az iskolába.

Egyébként bízom benne, hogy egyetem nélkül is lehet még valaki értelmes.

2020. dec. 19. 15:38
 5/29 anonim válasza:
2 ja csak incel lehet ha megirja a tényt hogy csak elvárás de semmit nem mondott magáról mit tud nyujtani.
2020. dec. 19. 15:50
 6/29 anonim válasza:
na ez a pont ilyenek miatt tart ott a világ is egy semmit mondó dolog.milyenek miatt és hol tart?honnan tudod lehetnek e ilyen igényeid?ha nem találtál nem lehet hogy irreálisak?
2020. dec. 19. 15:51
 7/29 anonim válasza:

Szerintem korrektül írtad ki, azért valamennyi elvárása kell, hogy legyen az embernek.

Átérzem a helyzeted, nagyon nehéz a vírushelyzetben ismerkedni.

3 centi és 230 kilóméter híján beleesnék a kategóriádba:)

Sok sikert kívánok, remélem megtalálod, akit keresel!

23/f

2020. dec. 19. 15:51
 8/29 anonim válasza:
Az a baj hogy kérdező értelmesnek tartod magad amikor ilyen troll szarságokkal jössz hogy emiatt tart ott a világ meg hasonló barom általánositásokkal.Képzeld nem kell villantani a férfinak ha te se várod el a vilantást cserébe vagy akkor mind a kettő villantson egyszerre de az nem járja hogy csak a férfi tegyen és a nő meg kiskirálylányként várja hogy lenyügözzék.Az ilyet felejtsd el.
2020. dec. 19. 15:54
 9/29 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm szépen!

Aki továbbra is kötekszik, ráadásul botrányos írásképpel, abból köszönöm, nem kérek.


Az értelmes jelző talán nem a diolománál kezdődik, hanem ott, hogy tudom, hova kell vesszőt tenni, hogy kiteszek utána egy szóközt, hogy tagolom a mondatot értelmesen.

Hogy úgy van egy értelmet sugárzó írásképem.

2020. dec. 19. 16:05
 10/29 anonim válasza:
Én keresek társat vagy te? Mert akkor nem egyből a követelőzéssel kellene kezdeni hanem azzal hogy te ki vagy, mi vagy majd EZUTÁN megemlíteni nagyon röviden megfogalmazva hogy azért mégis milyen elképzeléseid vannak a partneredről. De ez így szánalmas.
2020. dec. 19. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!