Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hátránnyal indulok társkeresés...

Hátránnyal indulok társkeresésben, facebook és instagram nélkül?

Figyelt kérdés
Csak mert nagyon ez az elvárt.. Kicsit azt érzem hogy hátrányban vagyok. Nincs profilom sehol sem. Néha azt gondolom kell pár bugyuta, csücsörítős, bögyös kép hogy párra-társra leljek. Mi a véleményetek? Eljön aminek jönnie kell enélkül is egyszer?
2021. jan. 1. 16:14
 1/10 anonim válasza:
Jön majd az, nem online kell élni, találkozni kell. Pont egy jó szűrő, kiszűröd azokat akik online akarnak élni.
2021. jan. 1. 16:18
 2/10 anonim válasza:

Az, hogy legyen egy profilod a közösségi oldalak bármelyikén, nem egyenlő azzal, hogy telirakod mindenféle baromsággal -mint a csücsörítős képek.

A kapcsolattartást jelentősen megkönnyítik, illetve vannak előnyei az oldalaknak.


Egyébként szerintem nem hátrány, hacsak nem ott akarsz ismerkedni, és ott is olyanokkal, akik az általad említett képeket keresik.



Nem kell műnek lenned, hogy találj valakit.

2021. jan. 1. 16:25
 3/10 anonim válasza:
Ettől még nem indulsz hátrányból. Pl sima e-mailban is lehet beszélgetni. Legalább is akit érdekel milyen vagy az így is beszélni fog veled. Ettől független ahogy az előttem válaszoló is írta, jelentősen megkönnyíti az fb a kapcsolattartást és nem is jelenti azt, hogy te majd tele rakod hülyeséggel a profilod.
2021. jan. 1. 16:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 🙂
2021. jan. 1. 17:04
 5/10 anonim válasza:
Eljön nélküle is. Így legalább megúszod a kirakat kapcsolatok nagy részét:D
2021. jan. 1. 17:20
 6/10 anonim válasza:
Nekem sincs
2021. jan. 1. 18:05
 7/10 anonim válasza:

"mert nagyon ez az elvárt"

Elvárt a francokat... legfeljebb te gondolod annak.

Ha nem valami 40-es IQ-jú korlátolt rüfkével, vagy hasonló mentális paraméterekkel rendelkező instaribivel akarsz kezdeni, nem az fog számítani, hogy melyik weboldalon vagy regisztrálva, és melyiken nem. (Jó... leszámítva pár kirívó esetet, pl. a prostizós oldalon levő regisztráció egyértelmű hátrány. :D)

Nyilván előnyös lehet az ismerkedés során, ha minél több potenciális partnert el tudsz érni, én jártam 3 évig olyan nővel, akivel valószínűleg Facebook nélkül soha nem találkozok, mert alapjáraton különböző körökben mozogtunk, és az útjaink vajmi ritkán keresztezték volna egymást; de maga az, hogy regisztrálva vagy-e, nem szabad, hogy hátrányt jelentsen.

Aki meg Instagram-profil alapján szelektál, azzal őszintén: jobb is, ha nem alakul semmi.

2021. jan. 2. 12:43
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi megnyugodtam.
2021. jan. 2. 20:34
 9/10 anonim válasza:

Ha hátrány alatt azt érted, hogy kevesebb esélyed van ismerkedni, akkor igen. Minél több helyen mutatod meg magad, annál jobban látszol.

De a mennyiség nem minőség. Te nem virtuális térben élő lény vagy, és gondolom, társnak sem ilyent akarsz.

2021. jan. 3. 10:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó igen. Normális rendes társat nem kirakat élettel.
2021. jan. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!