Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertáltként mennyire van...

Introvertáltként mennyire van esélye az embernek párt találni?F23

Figyelt kérdés
Folyton azt hallom,hogy ha van az embernek egyfajta szövege akkor semmi gondja nincs a lányoknál ellentétbe velem aki szinte meg se szólal inkább cselekszik.

2020. dec. 27. 19:21
 1/8 anonim válasza:

Az introvertált ember nem egyenlő a gátlásossal. Szóval attól Te még beszélhetsz, hogy introvertált vagy. (Én is az vagyok.)


Legfeljebb nem egy buliban, zenét túlüvöltve, valami laza szöveggel fogsz ismerkedni, hanem csendesebb helyeken, mélyebb témákat érintve.


Az esélyed pontosan ugyanannyi a hozzád illő lányoknál, mint bárki másnak.

2020. dec. 27. 19:26
 2/8 anonim válasza:

Ugyanolyan esélyed van. Az idő neked dolgozik. Tiniknél a külsőségek számítanak meg a duma. Minél idősebb az ember ez átértékelődik és egyre inkább a belső tulajdonságok kerülnek előtérbe. Fel fogják fedezni az introvertáltságod mellett is, hogy értékes ember vagy. Hogy mit tudsz csinálni? Elhinni magadról, hogy az vagy.

Egy másik introvertált.

2020. dec. 27. 19:29
 3/8 anonim válasza:
Introvertált nő vagyok, soha nem volt gondom a párkereséssel, pedig még kövér is vagyok mellé.
2020. dec. 27. 20:04
 4/8 anonim válasza:
Ha az átlagnál jobban nézel ki akkor lesz nőd, ha nem, akkor nem. Nem az introvertáltságod számít, hanem a külsőd.
2020. dec. 27. 20:38
 5/8 anonim válasza:
Aki keres, talál.
2020. dec. 27. 23:00
 6/8 anonim válasza:

#4 Ez nem teljesen igaz.

Szeintemsokkal jobban számít a kisugárázás és a viselkedés.

Láttam már nem jól kinéző palit aki a csajok kedvence volt, meg jóképű srácot aki kb "taszított" a csajokat.

2020. dec. 28. 11:52
 7/8 anonim válasza:
🤦‍♀️
2020. dec. 28. 18:36
 8/8 anonim válasza:
Esélye mindenkinek van, ettől függetlenül. Mondjuk nekem nehezen is nehezen megy. Előző páromat neten ismertem meg. 21/n
2021. jan. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!