Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jól szituált 29 éves úriember...

Jól szituált 29 éves úriember keresi pártnerét elsődlegesen társalkodási céllal, lenne valaki ilyen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 20:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mikor társalkodni szeretnék, nekem nem a "jólszituált" a fontos, inkább az intelligens-humoros-laza-szórakoztató-figyelmes. Jajj, bocs. Nem a huszas korosztályról beszéltem. Ott még tényleg a jólszituált keresi az attraktívat az értelmes és érzelmes kapcsolathoz. :) sok sikert
2021. jan. 23. 11:44
 12/13 anonim válasza:

Itt nem biztos hogy jó helyen keresgélsz.

Eddig én csak fejben zavaros emberekkel találkoztam.

Pl.jól szituált 40es, akinek csak addig jutott el a szókincse: szereted a szexet, bevállalsz, bevállalnál? 🤮🤮 Kérdem én ez miféle férfi es miféle kérdés ez: szereted a szexet? Mikor szexeltél?? A masik meg mi van ha 150 kilós nő vagyok, vagy 85 éves nénike...akkor is köllenne a szex?! Atyaég ez nagyon gáz.

A másik, aki elkezdi nyomni az élete könyvét és mennyi sérelem érte.

A másik, aki rád ír ő most megakar halni, szia viszlát.

Sok volt a koronatime nekem is, de azért a józanságom még megmaradt, vagyis próbálom tartani.

2021. jan. 23. 21:03
 13/13 anonim válasza:
Én szívesen társalkodok bárkivel. ☺️
2021. jan. 24. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!