Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan Debrecen környék...

$$$$$ kérdése:

Van itt olyan Debrecen környékén elő lány akinek esetleg lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kerdesem ,hogy esetleg van az oldalon olyan Debrecentől nem túl messze elő hasonló erdeklődesi körü lány akinek lenne kedve ismerkedni? Tudom nem itt kéne ismerkedni. De a jelen helyzetbe nem nagyon lehet a valo eletbe ismerkedni. Amugy : szeretek edzeni, evekig úsztam, leginkabb a rockot es a metált szeretem, nagyon szeretem a tetkokat és a pc-ket. Bár nekem pc-m nincs es nem is akarok de tetszik. Jelenleg 3 tetovállasom van . De meg szeretnék majd. Nagyon magas vagyok(203 cm),szeretek motorozni. Illetve másodéves gepészmernök hallgato vagyok.

20/F



2021. jan. 3. 00:40
 1/4 anonim válasza:
Relatív, mi számít Debrecentől "nem messze" (kb 40 percre élek ettől a várostól), viszont nem vagyunk egy korosztály (+ 6 év az én javamra)...
2021. jan. 3. 16:32
 2/4 A kérdező kommentje:
40 perc szerintem még nem számít messzinek. Kb.50 km-es körzetre gondoltam.
2021. jan. 3. 16:42
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Tíz évvel idősebb vagyok nálad, Debrecenben élek


Ha gondolod, írj.

2021. jan. 13. 11:01
 4/4 anonim válasza:
18 kmre lakom Debrecentől, ha ez is belefér írj nyugodtan!
2021. máj. 25. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!