Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet ismerkedni a járvány...

Megadeth18 kérdése:

Hol lehet ismerkedni a járványügyi korlátozások ideje alatt?

Figyelt kérdés
Amiket próbáltam, az főleg az interneten történt: tinder, facebookon bejelöltem szimpi lányokat, ilyenek. Sajnos legtöbb esetben rossz tapasztalatom van, mert hiába van sok matchem, szinte senki nem (nagyon kevés lány) ír vissza. (Semmi visszataszítót nem szoktam írni, általában egy-két kreatív kérdés a képeiről/bio-ban leírtakról). A facebookos ismerkedéssel sem volt eddig sok szerencsém. Kijárni meg csak napközben lehet, de mindenki csak az ügyeit intézi, az összes szórakozóhely zárva van és nem lehet bemenni. Egyszer már bementem a blahára, hogy emberek között legyek, de maszkban, ilyen helyzetben esélytellenek látom az utcán leszólítás típusú csajozást is. Bármilyen tippet szívesen fogadok, jó csajok írjatok privátot. 26/F

2021. jan. 8. 17:14
1 2
 11/13 anonim válasza:

Az utcán elég veszélyes ilyenkor ismerkedni, mert a maszk nem tudod mit rejthet! :D

Szép haj, szép szem, szép arc forma és utána az együttes a szájával együtt már kikerget a sírból is! :D

De amugy Odamesz a számodra tetsző hölgy hoz és megkerdezed tőle...

Ha én megmutatom, akkor te is?!

:)

Aztán máris csaktal egy mosolyt az arcára... ;)

Onnan pedig nincs visszaút!

2021. jan. 9. 14:59
 12/13 anonim válasza:
A nők mind ilyenek. Én is ezt tapasztaltam tinderen, 24/F
2021. jan. 10. 10:03
 13/13 anonim válasza:

Csak egy tippet írok ide neked.. ne írd bele a szövegedbe hogy "jó csajok írjatok!"

Először is a jó csajok általában nem tartják magukat annak, szóval nem fognak írni, mert azt gondolják te valami alfahím vagy akihez ők nem elég jók. Vagy esetleg hogy milyen szöveg ez már hogy neked csak jó csajok írjanak.. szóval szerintem nem túl hatásos.

2021. jan. 11. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!